Katie Holmes ve Jamie foxx evli değiller ve bir derginin 'düğün albümü' yok. Hepsi bir yem ve anahtar. Dedikoducu Polis hileyi açığa çıkarabilir.

Yeni kapak TAMAM MI! blares, “Katie ve Jamie Düğün Albümü! Yüzük, Yeminler, Konuklar! ' 'Samimiyet törenlerinin içinde' ve 'Tom [Cruise] 'a neden söylemedikleri' vaat eden ayrıntılar, sayının ön yüzünde Holmes'un beyaz elbiseli büyük bir fotoğrafı yer alıyor. Bir yardım etkinliğinde Foxx ve Holmes'un eski resimleri de vardır, ancak tabloid, eski olduklarına ve gizli bir düğünden olmadıklarına dair hiçbir belirti vermez. Tüm bunlar, okuyucuların sözde çiftin zaten düğümü bağladığını ve yayının tüm ayrıntılara sahip olduğunu düşünmesini sağlamak için amaçlı olarak tasarlanmıştır.Ancak baskının içinde, tabloid, Holmes ve Foxx'un gerçekte evlenmediğini kabul ediyor. Aksine, sözde 'kaynak' denilen bir ifadede, 'Nihayet düğünlerini planlıyorlar ... Arkadaşlar, son iki aydır düğün ve resepsiyon ayrıntılarını tartıştıklarını, bir davetli listesi hazırladıklarını ve gelin partisini işe aldıklarını söylüyorlar. . ' Çıkış, 'kimseden bir tarih kaydetmesini istemediklerini' kabul ediyor, ancak 'törenin Ekim ayında yapılacağına dair fısıltılar var' diyor. Planlama? Tartışmak mı? Fısıltı mı? Temel olarak, pek çok anlamsız moda sözcük.

Dergi, oradan sonra Holmes'un tasarımcı arkadaşı Zac Posen'e ait bir elbise giyeceğini, ikisinin de Cartier'den yüzük alışverişinde bulunacağını ve nikahları Hamptons'da tutacağını tahmin ediyor. Konuklara gelince, yayında Eva Longoria ve Robert Downey Jr.'ın 50 kişilik kesimi yapacakları ve Holmes ve Foxx’un önceki ilişkilerinden kızlarının törende rol alacağı iddia ediliyor. Makale ayrıca Cruise'un yaklaşan düğünden bahsedilmediğini de belirtiyor.

Ama ilk etapta yaklaşan bir düğün yok. Bu, geçmişte benzer hikayeler yayınlayan aynı tabloid tarafından yapılan kurgusal bir tören. Aslında, bir yıldan daha uzun bir süre önce TAMAM MI! yanlış iddia edildi Holmes, Foxx ile 'düğün ve bebek' yapıyordu . Ve geçen Kasım, dedikodu dergisi yanlış bir şekilde iddia edecek kadar ileri gitti Holmes, Foxx'un bebeğine üç aylık hamileydi .

Şaşırtıcı bir şekilde, beş ay önceki hamileliği icat eden bu yeni kapak hikayesinde hiçbir yerde bahsedilmiyor. Tüm bunlar üretilmiş bir fanteziydi, bu yüzden çıkış noktası bu hafta okuyucularını 'düğün albümü' kapağıyla kandırmaya çalıştı. Düğün fotoğrafı yok ve gelecekte de olmayacak. Derginin bir düğün hakkındaki sözde 'fısıltıları', önceki iddiaların tümü kadar sahtedir. Bir Foxx temsilcisi özel olarak şunu söyler: Dedikoducu Polis , 'Raporları tam bir uydurmadır.'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

mein 600 lb Leben Bernstein Update