Katie Holmes ve Jamie foxx yeni bir tabloid haberine rağmen 'ince buzda' değiller. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Bunların hepsi yanlış spekülasyonlara ve bir bölünmenin eşiğinde olduklarına dair gerçek olmayanlara dayanıyor.

Göre Kadınlar Günü Foxx, 'bir grup bikinili bebekle bir fırtınada flört ediyordu' ve özellikle bir esmer 'ellerini çekemiyordu' ve şimdi onun ve Holmes'un 'romantizmi çok ince buz üzerinde kayıyor'. Sözde 'içeriden' bir kişinin 'Jamie ve Katie arasındaki şeyler aylardır gerçekten açık ve kapalı' dediği aktarılıyor. Sözde kaynak, 'Sürekli olarak diğer kadınlarla flört etmesi ve bekar bir erkek gibi davranması çok fazla gerilime neden oldu, ancak kendine yardım edemiyor gibi görünüyor,' diye iddia ediyor kaynak. Sözde içeriden biri ekliyor, 'Bu konuda kavga edecekler ve ona yeteri kadar sahip olduğunu söyleyecek, ama sonunda her zaman ona geri dönüyor.Gerçek şu ki, tabloid sadece tahmin etmektir, çünkü kısmen nadiren birlikte resmedilirler ve fotoğraf çekildiğinde, genellikle dışarıda bir yerlerde eğlenir. Ancak bu, ikisinin birbirini umursamadığı anlamına gelmez. Dedikoducu Polis geçenlerde onaylandı Sayfa Altı nasıl olduğunu rapor et Holmes ve Foxx'un birbirlerine karşı gerçek bir 'aşkı' var .

Önemli bir şekilde, yakın zamanda bir kaynak söylendi Dedikoducu Polis Foxx, bazıları için ödeme yaptığı birçok etkinliğe katılıyor ve her zaman fotoğrafının çekildiğinin tamamen farkında. İçeriden biri, 'aptal olmadığını' ve halka açık yerlerde olduğunun çok farkında olduğunu söylüyor. Kaynak ayrıca, magazin dergilerinin kadınlarla birlikte onun resimlerini yayınlamayı sevse de erkeklerle de çok takıldığını, ancak dergilerin bu fotoğrafları yayınlamakla ilgilenmediklerini, çünkü ürettikleri anlatılarla örtüşmediğini belirtti.

İlginçtir ki, tabloid'in makalesinde Foxx'un 'bikini giyimli bebekler' ile ilgili herhangi bir resmi yer almıyor. Ve göze batan bir şekilde, belli bir esmerin 'ellerini çekemediği' iddiasına göre nerede veya ne zaman olduğundan bahsetmiyor. Ünlü haberciliğinde, belirsiz iddialarla ve çok az ayrıntıyla veya hiç ayrıntı olmadan temelsiz iddialarda bulunmak zor değildir. Ancak bu, bunların hiçbirini doğru yapmaz. Aslında okuyucuları şüpheci kılmalı.

Bir Holmes sırdaşı, oyuncuyu kabul ediyor ve Foxx'un çok benzersiz bir dinamiği var. Birbirlerini önemsiyorlar ve yapabildikleri zaman birbirlerini görüyorlar, ancak romantizmlerine de baskı yapmıyorlar. Emin olmak için, hatta İnsanlar hakkında bir makalede not edildi Holmes ve Foxx’un ilişkisi neden bu kadar gizli 'toplum içinde nasıl davranmaları gerektiğine [veya] ne sıklıkla birlikte görülmeleri gerektiğine ilişkin beklentilerin olmasını istemediklerini' söylüyorlar. Dergi, 'tamamen kolay olduğu için onlar için işe yaradığını' ve 'yükümlülükler' tarafından engellenmediğini belirtiyor.

Son zamanlarda çift hakkında birçok yanlış bilgi yazıldı. Sadece iki hafta önce, tamamen yanlış bir rapor alındı ​​ve nasıl Holmes ve Foxx (var olmayan) bir düğünü iptal ettiler ve ayrıldılar . Gibi Dedikoducu Polis ilk not alan oldu, iddia yüzde 100 yanlıştı.

Daha geçen hafta, Holmes'un temsilcisi sadece Dedikoducu Polis kayıtlara göre, 'Bu hikayeleri yazmak ve bir şeyleri varsaymak çok kolay, ancak insanlar [gerçeği] bilmiyor.' Sözcüsü, onların sadece hayatlarını yaşadıklarını ve çocuklarına baktıklarını açıkladı. 'Dergilere karşı büyük bir saplantı [ama] kimse gerçekten bir şey bilmiyor.' Ve bu kesinlikle içerir Kadınlar Günü .

Holmes hakkında haber yaparken, magazin dergisinin yıldızlardan daha az bir geçmişe sahip olduğunu söylemek yetersiz kalır. Unutma, bu aynı çıkış Dedikoducu Polis birkaç ay önce hatalı bir şekilde muhafaza edildiğinde bozuldu Holmes, Joshua Jackson ile tekrar bir araya geliyordu. . Her iki temsilcisi de iddiayı reddetti ve sadece hikayemizin peşinden gitmekle kalmadı, aynı zamanda zaman da bizi haklı çıkardı.

Daha sonra, sadece dört hafta sonra, aynı dergi, yanlış bir şekilde öne sürüldüğünde görünüşe göre Jackson anlatısını unutmuş gibi görünüyor Holmes, Foxx’un bebeğine hamileydi . Birkaç ay önce haklı olarak belirttiğimiz gibi, bu da doğru değil. İşin garibi, yayın son makalesinde Holmes'un Foxx’un çocuğuna sahip olduğu iddiasından bahsetmemişti. Bunun nedeni, bu hikayenin temelsiz spekülasyonlara dayandırılmış olmasıdır ve mevcut rapor da öyle. 'İnce buz' üzerinde olabilecek tek kişiler, bu tabloid'i bu kadar çok yanlış bilgi besleyen sözde kaynaklardır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.