Katie Holmes ve Jamie foxx tamamen yanlış bir tabloid raporuna rağmen Paris'te gizlice evlenmedi. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Çift düğümü bağlamamış.

Holmes ve Foxx geçen ay, aktrisin 40. doğum gününü annesi Kathleen ile New York'ta akşam yemeğine giderek kutladı. Göre TAMAM MI! , aktrisin annesini akşam yemeğine davet etmesinin nedeni, Foxx ile evleneceklerini duyurmaktı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, aktörün Kathleen'den kızıyla evlenmek için izin istediğini ve onlardan izin istediğini söyledi.Çift, prizin sözde kaynağına göre, birkaç gün sonra Paris'e uçtu ve 'hayallerindeki düğünü bir gizlilik perdesi altında gerçekleştirdi.' Güvenilir olmayan tabloid, çiftin Holmes'un kızı Suri ve Foxx'un kızları Corinne ve Annalize de dahil olmak üzere küçük bir arkadaş ve aile grubunun önünde Ritz Paris otelinde evlendiğini söylüyor.

Şüpheli bahşişçi, 'Katie ve Jamie bunu çok küçük ve özel tuttu ... ve kimsenin fotoğrafının çekilmediğinden emin oldu' diye ekliyor. 'Ancak, yaklaşık 230.000 $ şampanya düşürdüler ve misafirlerine Eyfel Kulesi üzerinde havai fişek gösterisi yaptılar.' Görünüşte sahte olan kaynak, çiftin kendi kızlarının hepsinin törende rol oynadığını söylemeye devam ediyor.

Holmes ve Foxx, 2018'in son hafta sonunu Miami'de tatil yaparak geçirdi, ancak dergiye göre kaçış aslında çiftin gizli balayıydı. 18 Aralık'ta Holmes'un New York'taki doğum günü ile 10 gün sonraki Miami gezisi arasında hiçbir yıldız Paris'te görülmedi. Aslında, Holmes, New York'ta birkaç kez fotoğraflandı Noel ve Yeni Yıl arasındaki hafta boyunca.

Gazetenin hikayesinin mantıksız olmasının yanı sıra, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara da dayanıyor. Dedikoducu Polis Ancak Holmes’un sözcüsüyle görüşerek bize kayıtta bunun doğru olmadığını söyledi. Derginin sözde 'içeriden' iddialarına rağmen, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, Foxx'u Paris'te gizlice evlendirmediğine dair bize güvence veriyor.

Kayda değer, TAMAM MI! çiftin ilişkileri hakkında çok az fikir sahibi olduğunu kanıtladı. Geçen Temmuz, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Holmes ve Foxx ayrıldı . Bundan birkaç ay önce, dergiyi yanlış haber yaptığı için aradık. Holmes ve Foxx'un bir bebekleri vardı . Ve 2017'de güvenilmez çıkış, şunu savundu: Holmes ve Foxx, Hamptons'da bir düğün planlıyorlardı. . Tüm bu hikayelerin gerçek olmaması yanında tutarsızdır da.

Bahsedilmeliydi, Dedikoducu Polis tabloid’in kardeş yayınını bastı, National Enquirer geçen Kasım ayında yanlış bir şekilde iddia edildiğinde Holmes ve Foxx Paris'te evlenmeyi planladı . Hikaye ilk ortaya çıktığında, aktörün sözcüsü bize 'evlenmediğini' söylerken, aktrisin temsilcisi makalenin uydurma olduğunu doğruladı. Ne yazık ki, TAMAM MI! şimdi düğün meyvelerini vermiş gibi göstermeye çalışıyor. Değil. Çiftin ilişkisine dair devam eden bu destan, temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.