Katie Holmes ve Jamie foxx ile bir 'savaş' içinde değiller Tom Cruise , yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Yıldızlar, eski kocasıyla herhangi bir 'patlama hesabı' yaşamıyor. Dedikoducu Polis bu raporu bozabilir.

Rihanna schwanger mit Drakes Kind

Star Yeni sayısında 'Katie Holmes ve Jamie Foxx aşklarını artırırken, kaynaklar Tom Cruise'un aşklarını sabote etmeye çalıştığını' söylüyor. Sözde 'içeriden' bir kişinin 'Katie, Tom'un ilişkiyi raydan çıkarmaya çalıştığına ikna oldu.' Bu sözde kaynak özellikle Holmes'un “o kadar bıkkın ki Tom'u arayıp ona aklından bir parça verdiğini iddia ediyor. Ona kıskanç ve kontrolcü olduğunu ve aşk hayatına karışmasından bıktığını ve yorulduğunu söyledi. 'Dedikodu dergisine göre, 'eski sevgililer arasında uzun süredir devam eden gerginlikler, Katie’nin Jamie’nin Los Angeles malikanesine taşınmaya karar vermesinden sonra kaynama noktasına ulaştı.' Çıkış, Holmes'un Cruise'un 'ilişkisini sabote etme umuduyla onu taciz ettiğine' 'inandığını' iddia ediyor. Neden şimdi? Yayın, aktör Holmes’ün saklanırken Foxx ile olan ilişkisini 'tolere etti' sürdürüyor. Ancak geçen sonbaharda sahilde birlikte fotoğraflandıktan sonra, iddia edilen bahşişçi, 'Gerçekten çok kızmıştı ve sanki içinde bir şey kopmuş gibi görünüyordu.'

Elbette, Holmes ve Foxx’un sahil yürüyüşü Eylül başında geri döndü. Şimdi dört ay sonra, Ocak başı, bu parçanın zamanlamasını oldukça tuhaf ve şüpheli hale getiriyor. Ve tabloid, Cruise'un ilişkiye 'karışmak' ve eski karısını 'taciz etmek' için ne yaptığına dair hiçbir ayrıntı sunmuyor, Scientology Kilisesi ile bağlantılı insanların Holmes'u arayıp telefonu kapatabileceği yönündeki spekülasyonlar dışında. 'Katie içeri girdiği için Tom'a öfkeli. Buna katlanmayacak,' iddiasında bulunan 'içeriden' yine de iddia ediyor, 'Tom kıskançlığın onu alt etmesine izin vererek ateşle oynuyor. Katie en karanlık, en mahrem sırlarını biliyor ve onu yok edebilir. '

Hepsi kulağa çok dramatik geliyor. Ama hepsi çok doğru değil. Aslında, bu sayının kapağında Holmes ve Foxx'un 'Barış içinde yaşayalım!' Bununla birlikte, bu satır gerçek makalenin hiçbir yerinde görünmüyor ve çiftin gerçekte söylediği bir şey değil. Ve Holmes ile Cruise arasındaki iddia edilen telefon görüşmesi hiç olmadı. Dedikoducu Polis öğrendi.

Bu kapak hikayesi, geçen Haziran'da Holmes'un hem Foxx hem de Cruise ile olan ilişkileri hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazdığını iddia ettiği bir kurgu çalışması. Bu, aktrisin Foxx’un bebeğine hamile olduğu iddiasının yanlış bir şekilde iddia edilmesinden bir yıl sonra geldi. Asla bir kitap, asla bir bebek ve asla bir “hesaplaşma” olmadı. Bu sadece büyüyen bir yalan yığını.

Wer ist Kevin Harts Ex-Frau

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.