Katie Holmes ve Jamie foxx tamamen yanlış bir tabloid raporuna rağmen, gelecek yıl Paris'te evlenmeyi planlamıyor. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Her iki yıldızın tekrarları bize bunun doğru olmadığını söylüyor.

Son sayısında bir makale National Enquirer , daha sonra yazan Radar Çevrimiçi , çiftin ilişkilerini yıllarca gizli tuttuktan sonra düğümü bağlamaya hazır olduğunu söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Foxx'un çıkmaya başladıklarından beri 'bir avuç' olduğunu söyledi, 'ama Katie onu yerleşmeye ikna etti ve bunu resmileştirmeye hazırlar.'Sözde kaynak, 'Katie, Jamie ile evlenmek için uzun süredir bekledi ve şimdi nerede ve ne zaman evlenmek istediğini açıkça ortaya koydu. Işık Şehri'nde bir kış düğünü için çaresiz durumda. ' Oradan, güvenilmez çıkış, ikisinin New York'ta 56 milyon dolarlık bir çatı katı dairesinde birlikte yaşadığını söylüyor. Ancak, Dedikoducu Polis zaten derginin kardeş yayınına seslenmişti, Star geçen ay yanlış bir şekilde rapor edildiğinde Holmes ve Foxx 56 milyon dolarlık bir daire satın alıyorlardı New York'ta. Aktrisin temsilcisi kayıtta bize ikisinin bir araya gelmediğini söyledi.

Yine de şüpheli ihbarcı, Foxx'un Holmes'un 12 yaşındaki kızı Suri'yi 'zamanı geldiğinde, ancak yeminlerini söylemeden önce' evlat edinmeyi planladığını söylemeye devam ediyor. İddia edilen kaynak ekliyor: 'Tom [Cruise] ile pek iyi sonuçlanmayacağını biliyorlar, ama onun ve Katie'nin istediği ve Suri'nin de istediği bu. Tom'un kim olduğunu zar zor biliyor! '

Tabloid'in makalesi anonim ve görünüşte hayali bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Foxx’un sözcüsü Dedikoducu Polis kayıtlara göre 'evlenmiyor.' Holmes adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci de bize hikayenin uydurma olduğunu söylüyor. Oyuncu ve oyuncu Fransız başkentinde bir düğün planlamıyor.

Bu önermenin orijinal olmadığını belirtmekte fayda var. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis seslendi KB hakkında benzer bir hikaye uydurmak için Holmes ve Foxx Paris'te evleniyor . Anlatım o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

Gelince Enquirer Çift hakkında doğru bir şekilde haber yapmak söz konusu olduğunda, yayının sicili çok zayıf. Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Holmes ve Foxx ayrıldı aktrisin, Scientologists'in peşlerinden gelmesiyle ilgili sözde 'paranoyası' üzerine. İkiliyle ilgili bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.