Katie Holmes ve Jamie foxx geçen hafta Malibu'da bir plajda sarılma ve hatta öpüşürken fotoğraflandı ve çoğu satış noktası sadece gerçekleri anlatırken, Radar Çevrimiçi onların sevecen olduklarına dair ender görülen tespitleri, ayrıldıklarıyla ilgili daha önce çürütülmüş iddiasıyla ilişkilendirme fırsatını kullandı. Web siteleri, Foxx ve Holmes'un '[a] Malibu sahilinde birlikte oyalanarak ayrılık söylentilerine son verdiklerini' yazıyor. Yine de tuhaf bir şekilde, blog bu gerçek dışı 'ayrılık söylentilerinden' büyük ölçüde nasıl sorumlu olduğundan bahsetmiyor.

Yanlış anlatıyı nasıl körüklediğini kabullenemeyen, alışkanlıkla çürütülmüş site, yeni olmasına rağmen nasıl olduğunu daha da kötüleştiriyor. Holmes ve Foxx fotoğrafları 'Kumda birbirine sarılırken' sadece haftalar önceydi 'Foxx, Miami'deki bir havuz partisinde diğer kadınlarla samimi görünüyordu.' Kendini Malibu'daki sahildeki kumdan daha derine gömmeye devam edin, çıkış noktası yine de 'Holmes'un Foxx ile rüya düğününü planladığı, ancak sonra ani bir fikrini değiştirdiği için ... 'güven sorunları.' ” Dedikoducu Polis daha önce belirtildiği gibi, güvenilmemesi gerekenler, bu blogun sözde kaynaklarıdır.Foxx genellikle etkinliklerde fotoğraflanır ve hatta bazen görünüşü için ödeme yapılır. Neden belirli yerlerde olduğuna bakılmaksızın, bize her zaman insanların onun fotoğrafını çektiğinin tam olarak farkında olduğu söylendi. Tabii ki, Holmes'un ciddi bir sorunu olabileceği herhangi bir şekilde davrandığına dair hiçbir görüntü ortaya çıkmadı. Ek olarak, kendilerine yakın bir kaynağın işaret ettiği gibi, Foxx'un erkeklerle takıldığı pek çok resim var, ancak magazin dergileri bunları yayınlamamayı tercih ediyor çünkü muhtemelen aldattığı hakkında uydurma önermeye uymuyorlar.

Son makaledeki diğer yanlışlıklar arasında bir düğün planlandı ama Foxx ve Holmes bunu iptal etti . Her iki yıldızın da müşterileri adına konuşan temsilciler, üretilen iddiayı düşürmek için rekor kırdı. Beş haftadan biraz daha uzun bir süre önce, aynı web sitesi Foxx ve Holmes'un “aşklarını Paris'te bir düğünle kutlamaya” hazır olduğunu iddia etti, ancak sonra aniden onu bozdu. Aktris için bir rep tekrarladı Dedikoducu Polis eserlerde hiç evlilik yoktu ve rapor 'yüzde 100 gerçek değildi'.

Ayrıca Holmes ve Foxx'un ayrıldığı iddiası da yanlıştı. Uzun bir süre, ikili ilişkilerini gündelik ve halkın gözünden uzak tutmaya özen gösterdi. Ama sadece birkaç hafta önce, Dedikoducu Polis onayladı Sayfa Altı olduğunu belirten rapor Holmes ve Foxx arasındaki gerçek aşk . Ve kamplarında hiç kimse onların en son fotoğraflarını kumsalda tartışmazken, açıkça görülüyor ki, paparazzilere saklanmak veya fotoğraflar için kovalamak yerine istediklerini vermeye karar vermişler.

İlginç bir şekilde, meşru haber kaynakları tarafından hoş karşılanmayan bir uygulama olan, blog'un hikayelerin karşılığını ödediği son makalesinin sonunda reklam yapmadan önce, RadarOnline'daki parmak arası terlikler 'tekrar düğün sohbeti' olup olamayacağını düşünüyor mu? Konuşmalar olabilir, ancak web sitesindeki diğer son makalelerin birçoğuna çok benzer şekilde, Holmes ve Foxx ayrılıp 'acı eski sevgililer' oldular. o da yine yanlış olur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.