Bu haftanın magazin iddialarından biri Tom Cruise verdi Katie Holmes ve Jamie foxx Paris'te evlenmek onun nimetidir. Hikaye tam bir uydurmadır. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış bildirmek için Holmes ve Foxx, Paris'te bir düğün planlıyorlardı. Önümüzdeki yılın başlarında bir ara. Makale ayrıca, oyuncunun düğümü bağladıktan sonra oyuncunun 12 yaşındaki kızı Suri'yi evlat edinmeyi planladığını iddia ediyordu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye yaptığı açıklamada, film yıldızının birkaç yıldır küçük kızından ayrı olmasına rağmen, Cruise'un Foxx'un kızını evlat edinmesi konusunda 'şekilden sapacağını' söyledi.Magazin raporu anonim ve izlenemez bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak Holmes'un temsilcisi Dedikoducu Polis o ve Foxx'un Paris'te düğümü bağlamayı planlamadıkları kaydedildi. Aktrisin sözcüsü ayrıca ikisinin nişan bile olmadığını doğruladı.

Maalesef bu, derginin, Cruise’un var olmayan nikahlara verdiği varsayılan tepkiyle ilgili bir devam öyküsü yayınlamasını engellemedi. Şüpheli bir ihbarcı çıkış noktasına şöyle der: 'Bunun olduğunun farkında ve bununla bir sorunu yok. Geçen bunca zamandan sonra, Tom sadece barış istiyor ve Jamie'nin harika bir adam olduğunu biliyor. '

Görünüşte sahte olan kaynak, Cruise'un 'ilk başta flört ettikleri konusunda çekinceleri olduğunu, ancak günün sonunda aşık olduklarını ve Jamie'nin kızına saygılı olduğunu kabul ettiğini ve bu da ilişkiyi vermesi için onu etkilediğini söylüyor. onun lütfu. ' Bu son makale, Foxx'un 'düğünden' sonra Suri'yi benimsemeyi planladığından hiç bahsetmiyor.

Dergi geçen ay Cruise'un aktörün kızını evlat edinmesi konusunda 'şekilden sapacağını' iddia etmişti. Hikayenin bu son versiyonunda, film yıldızı Foxx'a Holmes ile evlenme şansı verdi çünkü aktör Suri'ye karşı “saygılı”. Sadece magazin dergisinin devam eden hikayesi yanlış değil, aynı zamanda tutarsız. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Cruise'un hayali bir düğünü kutsamadığını doğrulayabilir. Anladığımıza göre, film yıldızı Holmes ve Foxx’un romantizmi hakkında şu ya da bu şekilde hiçbir fikrini ifade etmedi.

Bunlara ek olarak, KB film yıldızının eski karısı ve kızıyla ilişkisi hakkında çok az fikir sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için Ağustos ayında dergiyi bozdu Cruise, eşit velayet için Holmes ile savaşıyordu Suri. Bu rapor, tıpkı en son rapor gibi, tamamen kurgusaldı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.