Bir tabloid iddiaları Katie Holmes ve Jamie foxx bu yılın başlarında bölünmeye yaklaştıktan sonra evleniyor ve bebek sahibi oluyor. Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre TAMAM MI! , çiftin romantizmi bu ayın başlarında Met Gala'da birlikte dışarı çıkmadan önce çalkantılı olmuştu. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Artık istikrarlı bir yerdeler, ancak Katie ve Jamie ilişkileri boyunca kavgalar, sırlar ve üzüntüden paylarını aldılar.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, ilişkilerindeki en büyük sorunlardan birinin Foxx’un 'çapkın kişiliği ve başıboş gözü' olduğunu ileri sürüyor ve ekliyor, 'Katie her zaman Jamie'nin sadık olmadığına dair şüpheleri vardı. Kıskançlıktan delirdiği zamanlar oldu. ' Görünüşte sahte olan ihbarcı, aktörün son zamanlarda 'yeni bir olgunluk seviyesine ulaştığını' ve daha 'tatlı ve şefkatli' olduğunu söyleyerek devam ediyor, bu yüzden Holmes artık ilişkilerinde bir sonraki adımı atmaya hazır.

'Katie, [kızı] Suri tek çocuk büyütmemek için başka bir bebek sahibi olmayı özlüyor,' diyor ve sözde 'kaynak' da Foxx'un artık çocuk sahibi olmaya 'dahil' olduğunu savunuyor. 'Tabii ki evlenmek istiyorlar,' diye ekliyor görünüşte sahte bilgi sahibi. 'Paris onlar için her zaman özel bir yer olmuştur, bu yüzden bir uçağa atlayıp yıl bitmeden [orada] yapabilirler.'

Derginin Holmes ve Foxx’un ilişkisini ele alışı açıkça yanlıştır. Gibi Dedikoducu Polis defalarca vurguladı, iki yıldız alışılmadık bir aşk yaşıyor ve birlikte olmadıklarında kendi hayatlarını yaşıyorlar. Daha geçen ay İnsanlar dergi de benzer şekilde rapor edildi Holmes ve Foxx 'yapabildikleri zaman' birlikte vakit geçiriyorlar. ancak programları uyumlu değilse ayrıdır. Yayın, 'Birbirleriyle birlikte olmaktan zevk alan ve uzun süredir sahip olan iki yetişkin.'

Bu arada E! Geçen ay benzer şekilde teyit edilen haberler nasıl Holmes ve Foxx 'hem seyahat ediyor hem de birbirlerinin dışında hayatları var ancak bu düzenlemeden ve mümkün olduğunda birlikte olmaktan çok memnunlar. ' Bu yılın başlarında bir ayrılığın eşiğinde değillerdi ve aktris Foxx’un yaşam tarzını hiçbir zaman “kıskanmadı”. Aslında, dinamikleri söz konusu olduğunda ikisi her zaman aynı sayfada oldu.

Bir düğün ve bir bebek planladıkları fikrine gelince, durum böyle değil. Geçmişte benzer hikayeler ortaya çıktığında, her iki yıldızın temsilcileri de bunun asla kartlarda bulunmadığına dair bize güvence verdi. Hiçbir şey değişmedi. Ayrıca, TAMAM MI! zaten Ocak ayında geri aldığını iddia etti Holmes ve Foxx Paris'te evlenmişti . Hiçbir düğün gerçekleşmedi ve bu son makale açıkça bu sahte senaryodan hiç bahsetmiyor.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis ayrıca dergiyi haksız yere iddia ettiği için Holmes ve Foxx birlikte bir bebek sahibi oluyorlardı . Bu öncül de sonuç vermedi. Gerçek şu ki, güvenilmez çıkış, çiftin romantizmi hakkında çok az fikir veriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.