Katie Holmes ve Jamie foxx 'Yalan yaşamaktan bıktıkları' için halka açılmadıklarını veya bir çift olarak çıkmadıklarını iddia ediyor, düzenli olarak yalan ticareti yapan bir site. Dedikoducu Polis bu yanlış raporu bozabilir. Bize 'hikayenin tamamen yanlış olduğu' söylendi.

Göre HollywoodLife , Foxx ve Holmes '4 yıllık aşklarını gizlemeyi bırakma zamanının geldiğine karar verdiler.' Yalan söyleme eğilimi nedeniyle sık sık HollywoodLies adını verdiği site, 'İşçi Bayramı hafta sonu neden halka açıldığını' bildiğini iddia ediyor. Piyasanın sahte gibi görünen kaynaklarından birinin söylediği gibi, 'Katie ve Jamie nihayet dünyanın büyük sırlarını bilerek iyi oldukları bir yerdeler.' Defalarca itibarını yitiren blogun 'içeriden' ekliyor, 'Dünyanın geri kalanına yalan söylemekten yorulduklarını hissettiler.'Webloid’in son derece şüpheli olan 'içeriden' ayrıca, 'Gerçekten, kendinden emin, ilişkilerinde güvende ve tamamen aşık oldukları için ilişkiyi gölgelerden çıkarmak için zamanlama doğru.' 'Belki bir sonraki kırmızı halı başlangıcı geliyor?' alışkanlıkla yanlış yapılan siteyi speküle ediyor.

İzin vermek Dedikoducu Polis gerçekleri HollywoodLies'in kurgusundan ayırmak için. Holmes ve Foxx “halka” açılmadı, bir çift olarak da çıkmadılar. Paparazziler, Malibu'da bir kumsalda yürürken çekilmiş fotoğraflarını çekmek için uzun lensler kullanarak uzakta saklanırken fotoğraflandılar. Ve en kesin olanı, onların çıktıklarına veya Foxx ve Holmes'un ilişkilerinin durumunu kabul ettiğine dair hiçbir duyuru yoktu.

Web sitesinin 'içeriden' olduğu iddia edilen sözde uydurma alıntılara rağmen, Foxx ve Holmes 'saklanmayı bırakmanın zamanı geldiğine' karar vermediler. Ayrıca 'yalan söylemekten yorulmuyorlar.' Bununla birlikte, onlar hakkında yazılan yalanlardan bıkmış olabilirler.

Gerçekte HollywoodLies, Holmes ve Foxx'a yabancı bir alan yakındır. Zaman zaman takılıyorlar ama bu çağlar boyu süren bir aşk hikayesi değil. Ve yakın gelecekte kesinlikle kırmızı halıya çıkmayacaklar.

Duruma yakın bir kaynak sadece şunu söyler: Dedikoducu Polis web sitesinin son hikayesinin 'tamamen yanlış' olduğunu. HollywoodLife'ın iki yıldız söz konusu olduğunda çok az güvenilirliği olduğunu söylemek abartı olur. Geçen yıl, sadece bir ay içinde, HollywoodLies şunları bildirdi: Holmes ve Foxx'un gizli bir düğünleri vardı, ardından ayrıldıklarını iddia ettiler. . Bunların hiçbiri doğru değildi ve aynı şey derginin en yeni makalesi için de söylenebilir.

Ron weiße Frau Barbara Dobbs

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.