Bir tabloid rapor ediyor Katie Holmes ve James Marsden gizli bir aşk yaşıyorlar. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte öğrendiklerimiz.Katie Holmes ve James Marsden’ın Gizli Romantizmi

Göre Yeni fikir , Marsden ve Holmes arasında 'kıvılcımlar uçuşuyor', magazin gazetesi ikisinin 'gizlice flört ettiğini' bildirdi. Dergi, aktörün Holmes'un Instagram gönderisinden birini beğenmesinden sonra 'kedinin çantadan çıktığını' iddia ediyor. Sözde ikisinin arkadaşları, Marsden ve Holmes'un filmde başrol oynadıktan sonra birbirleriyle 'iletişimlerini asla kaybetmediklerini' söylerler. Rahatsız edici davranış birlikte. Bir kaynak yayına, 'Her zaman kötü bir zamanlama durumu olmuştur. Kişi her zaman evli ya da meşgul. 'Derginin kaynağı, 'O filmde aralarında çok fazla kimya vardı. Set çok romantikti ama Katie Joshua Jackson ile halka açılmak üzereydi ve James, Lisa Linde ile ciddileşiyordu. ' İçeriden biri, Marsden'in İngiliz müzisyen Edei ile çıkmasına rağmen 'Katie için her zaman bir meşale tuttuğunu' ve eğer kendisi ile kız arkadaşı arasındaki olayların yatıştığına dair söylentiler doğruysa, 'Katie ile yeniden bağlantı kuruyor' olabileceğini söylüyor. beklenenden daha erken. “Katie'ye gelince, Jamie Foxx kalbini kırdıktan sonra tekrar ayak parmağını flört sularına daldırmaya hazır,” diye bitirdi ihbarcı.

İşte Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Satış noktası bilgileri için isimsiz ve izlenemeyen bir kaynak kullanırken, Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığını onaylayan Holmes'un bir sözcüsüne ulaştı. Ek olarak, James Marsden ve Edei herhangi bir bölünmeyi açıklamadılar ve ilişkilerinin sarsıldığına dair herhangi bir inandırıcı söylenti yok. Artı, Holmes'un resimlerinden birini beğenen aktör, aralarında bir şey olduğunu kanıtlamak için yeterli değil. Bu aynı zamanda derginin aktris hakkında yanlış hikayeler uydurduğu ilk sefer de olmayacaktı.Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için çıkışı bozdu Holmes tıp fakültesine kaydoluyordu . Magazin gazetesinin önermesi, aktrisin doktor olma ve Columbia Üniversitesi'ne gitme konusundaki orijinal planlarını takip ettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını öğrenmişti. Bunun asla gerçekleşmediğini onaylayan yıldız için bir temsilciyle konuştuk.

Geçen Mayıs, aynı yayın şunu bildirdi: Holmes, Jamie Foxx’un çocuğuna hamileydi . Dergi, aktrisin 'arkadaşlarına ve ailesine' en az üç ay olduğunu söylediğini ve bunun eski çiftin ilişkilerini halka açıklamak istemesine neden olduğunu iddia etti. Bu, çıkış tarafından üretilen başka bir parçaydı. Dedikoducu Polis Bu en son dedikoduyla yaptığımız gibi, ortaya çıktıktan sonra sahte parçayı düzelttik.

Kaynaklar

  • Katie Holmes Sözcüsü Leslie Sloan, 24 Ağustos 2020.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.