Dır-dir Katie Holmes düğümü ikinci kez mi bağlıyorsun? Çok nazik bir Instagram gönderisi ve tabloid'deki yeni bir makale, aktrisin tekrar koridorda yürüyüp yürümediğini merak ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte öğrendiklerimiz.

Wie viel hat Netflix Adam Sandler bezahlt?

Göre Yeni fikir Katie Holmes, kızı Suri Cruise’un soyadını değiştirmenin yollarını arıyor. Görünüşe göre Suri, Holmes'un Tom Cruise ile paylaştığı 21 yaşına gelene kadar adını değiştiremez. Sözde içeriden biri, Suri'nin bu süreci devam ettirmeye kararlı olduğunu iddia ediyor. Katie’nin babası neler yapılabileceğine bakıyor ama bu bir ayıyı dürtmek gibi olacak. Suri 12 yaşından beri bunu çoğunlukla annesine bir jest olarak istiyordu. Bunu sonsuza kadar görmezden gelemezler, ”diyor içeriden öğrenen sözde.Dergi, Holmes'un bunun etrafında bir yol bulmuş olabileceğini söyleyerek devam ediyor. Geçen hafta, Holmes Instagram sayfasında bir fotoğraf paylaştı Bu, iskelede otururken beyaz bir gelinlik gibi görünen bir gelinlik giydiğini göstererek, Dawson's Creek yıldız yeniden evleniyor. Oyuncu yeniden evleniyor mu? Cevap hayır. Magazin dergisinin de bahsettiği resim bir giyim mağazası için tanıtım fotoğrafıydı Holmes modellik yapıyordu. Dedikoducu Polis ayrıca hikayenin doğru olmadığını onaylayan Holmes'un temsilcisiyle iki kez kontrol edildi. Ayrıca, aktrisin sırf kızının soyadını değiştirmek için yeniden evleneceği düşüncesi de gülünç. Eğer durum buysa, neden Jamie Foxx ile evlenmedi? yaklaşık yedi yıldır kiminle çıktı ?

https://www.instagram.com/p/CCJN-G2JmKM/

Yeni fikir Holmes hakkında bir kez daha bir “fikir” aldı ve onunla birlikte koştu, bu da magazin dergisinin geçmişte birkaç kez tarafımızdan basılmasına neden oldu. Son zamanlarda, güvenilmez magazin dergisini hak iddia ettiği için çürütdük. Katie Holmes tıp fakültesine gidiyordu . Dergi, aktrisin babasını memnun etmek için çalışmak için orijinal hedeflerine devam edeceğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını öğrenmişti. Aktrisin sözcüsü hikayeyi yalanladı. Ayrıca Holmes'un post prodüksiyonda bir projesi var, bu yüzden Holmes'un hemen okula başlaması mantıklı değil.

Geçen Kasım, iddia ettiği için çıkışı açığa çıkardık Katie Holmes kalıcı olarak Avustralya'ya taşınıyordu. . Dergi, aktrisin, aktörün nasıl olduğunu gördükten sonra resmi olarak 'altındaki topraklara' taşınacağını iddia etti. Chris Hemsworth ve eşi büyüdü onların çocukları orada. Hikaye gerçek olmaktan uzaktı. Holmes sadece Avustralya'daydı, hasta çocuklara ve ailelerine para ve kaynak sağlayan Ronald McDonald Evi'ne yaşayacak bir yer aramamak için değil.

Kaynaklar

  • Leslie Sloan, Katie Holmes Sözcüsü, 13 Temmuz 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.