Katie Holmes ile bağlantı kurmadı Nicole Kidman Eski nişanlısı, Lenny Kravitz , bir tabloid aksini ısrar etmesine rağmen. Hikaye tamamen sahtedir. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Katie, Nicole’ün eski sevgilisiyle yeniden buluşur!' son sayısında bir başlık okur Kadınlar Günü . Sözde bir 'kaynağa' göre Holmes, bir Paris Moda Haftası partisinde Kidman'ın bir zamanlar nişanlandığı Kravitz ile 'sıcak bir ilişki' yaşadı. İki aktrisin 'aşk hayatlarının yollarının kesiştiği' sözde ikinci kez olması dışında, Kidman aslında bu hikayeye hiç dahil değil. Her iki kadın da elbette Tom Cruise ile evliydi.Hat Rob Lowe Kinder?

Şüpheli içeriden biri, Holmes'un bir Moda Haftası partisinde Kravitz ile karşılaştığında 'rüzgara dikkat ettiğini' söylemeye devam ediyor. O zamandan beri arkadaşlarına 'onunla harika zaman geçirdiğini' söylüyormuş. Bahşişçi dergiye, 'Katie bu konuda oldukça çekingen, ama bir şeyin ters gittiğini söyleyebilirsin,' dedi. 'Bahse girerim onunla bağlantı kurmuştur ... herkes parmaklarını çapraz yapmıştır, bu daha fazla bir şeye dönüşecektir.'

Bu makale tamamen saçma. Holmes için bir temsilci iddiaya güldü Dedikoducu Polis yorum için ulaştı. Magazin dergisinin doğrudan Holmes ve Kravitz'in bağlandığını söyleyerek başladığını, ancak daha sonra 'içeriden' birinin bunu bir gerçek olmaktan ziyade bir tahmin olarak belirterek hemen geri döndüğünü unutmayın. Güvenilirliği ve varlığı oldukça sorgulanabilir olan kaynak bile bunun gerçekten gerçekleştiğini doğrulayamaz. Bu tamamen hikaye dışı.

Cruise ve Jamie Foxx gibi erkeklerle olan çeşitli yüksek profilli ilişkileri nedeniyle Holmes, saçma tabloid çıkma söylentilerinin sık sık konusudur. Dedikoducu Polis hakkında birçok sahte söylenti çürüttü Holmes, Foxx ile olan ayrılığını nasıl ele aldı? geçen yıl. Ve boşanmaları sekiz yıl önce olmasına rağmen, Cruise ve Holmes'un kızı Suri, gazetecilere onlar hakkında çılgın dedikodular uydurmaya devam etmeleri için sayısız fırsat sunuyor. Örneğin geçen Noel, Star iddia etmek Cruise, Holmes'dan Suri ile tatili geçirmesini istedi .

Holmes, ikisi birbirini hiç tanımıyor gibi görünmesine rağmen, Kidman ile çok bağlantılıydı. Dedikoducu Polis hakkında çeşitli hikayeler yayınladı Holmes ve Kidman’ın sözde gizli arkadaşlığı. Aktrislerle ilgili çeşitli söylentiler, birlikte bir Hollywood projesi geliştirmelerini, Cruise hakkında dedikodu yapmak için gizlice buluşmalarını ve çocuklarını Scientology'den kurtarmak için birbirlerinden yardım istemelerini içeriyordu. Bu sefer Kravitz, Holmes ile Kidman'ı birbirine bağlamak için keyfi olarak kullanılıyor. Bu sadece daha saçma.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Katie Holmes'un Jamie Foxx Split'ten Sonra Çıkması Hakkında Gerçekler.' Gossip Cop, 14 Şubat 2020

    Warum hasst Angelina Jolie ihren Vater?
  • Shuster, Andrew. 'Tom Cruise, Katie Holmes'dan Tatilleri Suri ile mi Geçirmesini İstiyor?' Gossip Cop, 24 Aralık 2019.

  • Scott, Hugh. 'Katie Holmes ve Nicole Kidman’ın İlişkisi Hakkındaki Gerçek.' Gossip Cop, 18 Eylül 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.