Katie Holmes güvenilmez bir tabloidden gelen yanlış spekülasyonlara rağmen, Nisan ayı sonlarında New York'ta dolaşırken bir bebek yumruğu saklamıyordu. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin temsilcisi bize hamile olmadığını söylüyor.

Son sayısı Kadınlar Günü Holmes'un New York'ta dolaşırken bol bir süveter giymiş olduğunu ve bunun derginin bir çocuk taşıdığını varsayması için yeterli olduğunu not eder. Güvenilir olmayan çıkış, önce aktrisin kıyafet seçiminde ısrar ediyor, 'izleyiciler hamile olup olmadığını merak ediyordu', ancak tabloid bu sözde 'izleyiciler' in kimliğinden bahsetmiyor.Oradan yayın, aktrisin sözde bebeğinin babasının kim olabileceği konusunda teori oluşturmaya başlar. İlk tahmin, aktrisin tesadüfen çıktığı Jamie Foxx. İkinci tahmin ise, romantik bir ilişki içinde olmadığı eski 'Dawson’s Creek' başrol oyuncusu Joshua Jackson.

Gibi Dedikoducu Polis defalarca not etti, Holmes ve Foxx'un sıradan bir ilişkisi var programları izin verdiğinde birlikte vakit geçirmekten zevk alırlar, ancak evlenmeyi veya çocuk sahibi olmayı planlamazlar. Aslında, İnsanlar geçenlerde ikisinin 'çift olarak etiketlenmek istemediğini' bildirdi ve kendilerini böyle görmediklerini söyledi. Bu arada, aktrisin temsilcisi geçtiğimiz günlerde bize Jackson'ın March'taki 'Dawson’s Creek' buluşmasından önceki yıllarda görmediğini söyledi. Bu sözde 'bebek babaların' her ikisini de dışarıda bırakır.

Hamilelik de göz ardı edilebilir. Tabloid’in temelsiz makalesi tamamen spekülatiftir ve hiçbirini destekleyecek tek bir kaynağa sahip değildir. Oyuncunun bol bir süveter giydiği için çocuk taşıyor olabileceği fikri çok saçma. Aslında Günlük posta paylaşılan Tribeca Film'de Holmes fotoğraflarıFestival aynı zamanda, ve kırmızı halıda 'tonlanmış bir gövde' ve 'süslenmiş bir vücut' sergilediğini kaydetti.

O esnada, Holmes beyaz bir tişört ile fotoğraflandı geçen Cumartesi New York'ta dolaşırken. Beyaz bir tişört, oyuncunun sahip olmadığı bir bebek yumruğunu gizlemek istediklerinde giydikleri şey değildir. Ne olursa olsun, Holmes'un temsilcisi söyledi Dedikoducu Polis kayıtlara göre, beklemiyor.

Ayrıca bahsetmeye değer, Dedikoducu Polis hakkında benzer şekilde yanlış spekülasyonları çürüttü Holmes, Foxx ile randevu gecesinde bebek yumruğu geçiriyor iki haftadan daha kısa bir süre önce. O zamanlar durum böyle değildi ve şimdi artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.