Dır-dir Katie Holmes 'çirkin ayaklarını' düzeltmek için ağrılı bir cerrahi işlem mi yaptırıyor? Magazin dergilerinden birinden gelen aşağılayıcı ve gülünç iddia bu. Dedikoducu Polis doğru olmadığını onaylayabilir.

Bir 'kaynak', 'Egzersiz ve birkaç kıstırma ve kıvırma sayesinde, Katie'nin vücudu hiç daha iyi görünmedi - ayakları dışında' diyor. Küre . Çaresizce çarpık ayak parmakları ve çirkin şişliklerle ilgili bir şeyler yapmak istiyor ve cerrahına danışıldı.Çıkış, Holmes'un kemik traşlama ve yeniden hizalama tedavilerindeki ağrı konusunda sözde 'uyarıldığını', ancak bunun oyuncuyu caydırmadığını ekliyor. 'İyileşme üç aya kadar sürebilir ve etrafta dolaşmak için bir yürüyüşçüye bile ihtiyaç duyabilir,' diyor içeriden olduğu iddia edilen kişi, 'ama Katie bunu düzeltmeye kararlı!'

Gazeteye göre ameliyatların temel amacı Holmes'un moda dünyasındaki şöhretini yükseltmektir. Başka bir 'kaynak' da theoutlet'e 'Tasarımcılar Katie'yi kırmızı halıda güzel ayakkabılar giymeye zorluyor, ancak ayak parmakları uzun ve huysuz ve pedikür yaptırmanın bir faydası yok' diyor. Şüpheli bahşişçi, Holmes'un 'açık parmaklı' ayakkabılar giyme konusunda o kadar bilinçli olduğunu ve botlara ve spor ayakkabılara yapıştığını iddia ediyor. 'Şimdi bir moda ikonu olarak yeniden ortaya çıkmayı planlarken bunu değiştirmek istiyor.'

Gazetenin bilinmeyen 'kaynağı' iddialarına rağmen, Holmes'un temsilcisi kayıtlara geçti Dedikoducu Polis , bize hikayenin 'doğru olmadığını' söylemek basitçe 'doğru değil'. Ayrıca deliklerle dolu. Holmes'un açık parmaklı herhangi bir şey giyme konusunda 'bilinçli' olduğu söyleniyor, ancak aktris açık parmaklı ayakkabılar giyen birkaç kırmızı halı etkinliğine katıldı. Oyuncu, New York'ta parmak arası terliklerle dolaşırken bile fotoğraflandı.

Ayrıca kayda değer, Holmes'un ayaklarına adanmış bir sahnesi var 2018 filminde Sevgili diktatör . Oyuncu ayak parmaklarının görünümünden bu kadar hoşnut değilse, rolü kabul etmesi pek olası değildir. Dedikodu medyası, bir oyuncunun fiziksel görünümüne saldırmanın yeni bir yolunu bulmaya çalışıyor.

Tabii ki, bu ilki değil Küre Holmes hakkında sahte bir hikaye uydurdu. Aktrisin estetik ameliyatı olmasıyla ilgili ilk parçası bile değil. Ocak ayında, Dedikoducu Polis hakkında sahte bir dedikodu yüzünden gazeteyi bastı Jamie Foxx, Holmes'un plastik ameliyatlar için bir çamaşır listesi almasını talep ediyor evlenmeden önce. Aynı ay, çıkış da yanlış bir şekilde iddia etti Foxx ve Holmes, ailesini kazandıktan sonra evleniyorlardı. . Dergi, aktris hakkında hiçbir zaman gerçek bir bilgi almamıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.