Katie Holmes 'intikam' almaya çalışmadı Tom Cruise ile Jamie foxx ya da bir yıl önceki bir habere rağmen, Scientology’nin inançlarına meydan okuyan bir film yaparak. Dedikoducu Polis gerçeklere dayalı olarak yanlış olan hikayeyi 12 ay önce düzeltti ve makalenin tamamen doğru olmadığı artık çok daha açık.

17 Eylül 2017'de, Radar Çevrimiçi Holmes, Cruise'u iğnelemek için Foxx'la “aşkını sergiliyordu” ve Scientology'nin benimsediği bazı inançlara ters düşen terapi hakkında bir film yapıyordu. Sitede, sözde bir 'kaynak', aktrisin büyük bir 'terapi savunucusu' olduğunu söyleyerek alıntı yaptı, bu yüzden en çok satan kendi kendine yardım kitabının uyarlamasında başrol oynamaya karar verdi. Sır . Holmes, kanalın sözde ihbarcısını ileri sürerek filmi 'Scientology'nin terapi görüşlerine meydan okumak' için kullanabileceğini umuyordu. Bloga göre Holmes'un Foxx ile romantizmi ve Sır 'Tom’un yüzündeki nihai tokat' olurdu.Elbette Holmes, bölünmelerinden bu yana geçen altı yıl içinde asla Cruise'dan 'intikam' almaya çalışmadı, ne de bir 'terapi savunucusu' olmadı. Ve çoğu zaman 'romantizmini sergilemekten' uzak Holmes ve Foxx ilişkilerini radar altında tuttu . Bunlara ek olarak, Sır 'Scientology'nin terapi görüşlerine' karşı gelmekle hiçbir ilgisi yok. Kitap yaklaşık 12 yıl önce çıktığında geniş çapta bildirildiği üzere, Sır hayal ettikten sonra hedeflere ulaşmakla ilgilidir ve onlara inanmak. Terapi, en çok satanların teması değildir.

Ayrıca Holmes'un başlangıçta Sır 2017'de kitabın film uyarlamasıyla ilgili çok fazla haber yok. Devam hikayeleri olmadı, aktrisi filme bağlayan herhangi bir şey de olmadı. Holmes'un IMDb sayfası ya da onu yönetmesi planlanan Andy Tennant'ın sayfasında. (Güncelleme: Eylül ayı sonlarında, filmin finanse edildiği ve şimdi New Orleans'ta çekime başlaması planlandığı bildirildi.)

Ne olursa olsun, RadarOnline’ın hatalı makalesinden bu yana, web sitesi aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi başka gerçek olmayan rapor yayınladı Holmes ve Foxx düğünlerini iptal edip ayrıldılar geçen yaz. Ancak gerçek şu ki, ikisinin de rekordaki temsilcilerinin onayladığı gibi, ikisinin hiçbir zaman evlilik planları yoktu ve ayrılmadılar. O uzun masal gibi, hikayesi Holmes, Foxx ile Cruise'dan intikam almaya çalışıyor ve Scientology'ye meydan okuyan bir filmde başrol oynuyor 365 gün önce doğru değildi ve bugüne kadar hala yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.