Katie Holmes yaklaşmıyor Liev Schreiber ayrılmasının ardından Jamie foxx , tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Oyuncu, eski sevgilisiyle aşk yaşamıyor Ray Donovan ortak yıldız.

Warum hat Celine Dion abgenommen?

İddia edilen bir kaynak anlatır Kadınlar Günü , 'Harika bir kimyaya sahiplerdi. Ray Donovan ve herkes bunu hissedebiliyordu. Ancak birlikte çalıştıkları 2015 yılıydı ve hiçbiri o zamanlar bekar değildi. O zamanlar romantizm söz konusu değildi ama kesinlikle şimdi değil. 'Sözde içeriden biri, Holmes ve Schreiber'in ayrılığının ardından yeniden bağlandıklarını ve New York'ta yaşayan bekar ebeveynler olma konusunda bağ kurduklarını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Son birkaç yılda çeşitli etkinliklerde birbirleriyle karşılaştılar ve birbirleriyle mesajlaştılar ve hatta tekrar birlikte çalışmak hakkında sohbet ettiler' diye ekliyor. 'Ama şimdi iletişimleri farklı bir tonda oldu.'

Oradan, anonim kaynak şöyle diyor: “Çevrelerindeki herkes bir randevuya gitmelerini nefessiz bir şekilde bekliyor çünkü gerçekten mükemmel bir çift olacaklardı. Onu ayaklarından silip süpürürdü, ama bu konuda fazla doyurucu olmadan. ' Görünüşe göre hayali içeriden ekliyor: “Biri Liev'in adını Katie'ye söylediğinde, onun utangaç olduğunu görebilirsiniz. Aslında gerçekten çok tatlı ve Katie'ye adımlarında çok ihtiyaç duyulan bir bahar sağladı. '

Kimliği belirsiz bir kaynaktan gelen iddialara dayanan tabloid hikayesinin, gazetecilikten çok hayran kurgusuyla ortak yönleri var. Dedikoducu Polis Hikayeyi Holmes'un sözcüsü tarafından yönetti ve bize 'Liev'i yıllar önce TV şovunu yaptıklarından beri görmedi.' Basitçe söylemek gerekirse, eski yardımcı yıldızlar yaklaşmıyor.

Derginin de bahsetmediği şey: Schreiber, model Taylor Neisen ile çıkıyor Ekim 2017'den beri. Daha geçen ay, oyuncu ve kız arkadaşı New York'ta iki çocuğuyla birlikte bisiklete binerken görüldü. Çıkış, aktörün bir ilişki içinde olduğunun farkında değil ya da kasıtlı olarak bilgiyi ihmal ediyor. Her iki durumda da, magazin dergisinin hiç güvenilir olmadığı açık.

Unutulmamalıdır ki, bu ilk değil Kadınlar Günü aktrisi, ayrılmasının ardından geçmişinden bir adamla ilişkilendirmeye çalıştı. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Holmes, Foxx'tan ayrılmasının ardından eski nişanlısı Chris Klein'a yaslanmıştı. . Yayın ayrıca hakkında birkaç hikaye de oluşturdu. Holmes, Foxx’un çocuğuna hamile . Schreiber ile ilgili bu son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.