Katie Holmes kızgın değil Jamie foxx Eski kız arkadaşıyla Disneyland'e gitmek Kristin Grannis ve dokuz yaşındaki kızları Annalize , saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Gerçeğin olmadığını öğrendik.

Göre Kadınlar Günü Holmes, Foxx'un bu ay çocuğunun annesiyle tema parkını ziyaret ettiğini öğrendiğinde öfkeliydi. Sözde bir kaynak, 'Jamie’nin Kristin'le yakın ilişkisi Katie’yi her zaman tehdit etti' dedi. 'Annalise’nin hatırı için onunla dostane şartlar içinde olması gerektiğini anlasa da Katie, birlikte geçirdikleri zaman konusunda son derece rahatsız hissettiğini açıkça belirtti.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Holmes'un aktörü eski sevgilisiyle 'çapkın' olmakla suçladığını ve Grannis'in de geceyi Foxx’un evinde geçirdiğini öğrendiği için öfkelendiğini söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'Katie, onunla telefonda yüzleştiğinde, saygısız davranışıyla çizgiyi aştığını ve öfkeli ve ağlamaklı öfkesiyle bittiğini söylediğinde gözyaşları içindeydi,' diye ekliyor şüpheli habercisi.

Görünüşte sahte olan kaynak, Holmes ve Foxx'un sakinleştikten sonra tekrar konuştuğunu iddia ediyor, ancak 'Jamie'ye Kristin'le daha katı sınırlar yaratmadığı ve ona olan bağlılığını ve sadakatini kanıtlamak için daha fazla çaba göstermediği sürece emin bir şekilde Jamie'ye söyledi. çekip gitmekten başka çaresi yok. '

trägt John Travolta eine Perücke?

Gerçekte, Foxx küçük kızını Disneyland'a getirdi ve annesini de gelmeye davet etti. Kadınlar Günü durumu bir çeşit tartışmaya çevirmeye çalışıyor. Dedikoducu Polis Holmes'un kampındaki bir kişiyle görüştü ve tabloid raporunun saçma olduğunu bize garanti etti. Aktris, Grannis'in tema parkında Foxx'a katılmasından rahatsız olmadı ve çocuğunun annesiyle fazla arkadaş canlısı olduğuna da inanmıyordu.

Elbette, Kadınlar Günü çiftin ilişkisi hakkında çok az şey bildiğini zaten kanıtladı. Aralık ayında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Holmes ve Foxx, New Orleans'tan bir kızı evlat ediniyorlardı. . Bundan kısa bir süre önce, güvenilmez çıkış noktası hakkında bir hikaye uydurdu Holmes ve Foxx, New York City'deki bir çatı katına taşınıyor birlikte.

Bu senaryoların hiçbirinin ortaya çıkmadığı düşünüldüğünde, tabloid’in Holmes ve Foxx için 'kaynakları' nın hayali değilse bile ne yazık ki güvenilmez olduğu oldukça açık. Dedikoducu Polis Foxx kızının annesiyle iyi anlaştığı için oyuncunun rahatsız olmadığını teyit edebilir. Bu sadece sorun değil.

Renee Zellweger und plastische Chirurgie

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.