Katie Holmes gizemli bir A-lister ile çıkıyor ve arkadaşları buna inanıyor Bradley Cooper ? Yeni bir tabloid hikayesinin temeli budur. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Son sayısı TAMAM MI! aktrisin aşk hayatına dair pek çok içgörüye sahipmiş gibi davranıyor. Dergiye göre Holmes, yakın zamanda yakışıklı bir erkek yıldızla birlikte kuruldu, ancak henüz kimliğini açıklamadı. 'Tam olarak söylemeyecek ama arkadaşları tahmin etmeye devam ediyor: Chris Evans? Brad Pitt? Bradley Cooper?' sözde içeriden biri diyor. Bilinmeyen kaynak, Holmes'un arkadaşlarının Cooper'a bahse girdiklerini ekliyor: 'O bekar, sadık bir baba ve New York'ta yaşıyor' ve 'herkes birlikte mükemmel olacağını düşünüyor.'Adamın kimliğini bilen biri, Holmes'un 13 yaşındaki kızı Suri'dir. İddia edilen ihbarcı, 'Katie ondan sır saklamak istemiyor ve kızının sevmediği bir adamla asla ilişki kurmaz,' dedi. Anonim kaynak, Suri'nin annesinin sözde yeni aşkıyla 'birlikte' olduğunu söylemeye devam ederken, genç kız 'Katie'nin Jamie [Foxx] ile olan ilişkisinin sonuna doğru ne kadar üzgün olduğunu gördü' ve 'sadece annesinin bunu yapmasını istiyor' mutlu ol.'

Derginin makalesi, kimliği belirsiz ve görünüşte uydurma bir 'içeriden' sözüne dayanıyor. Dedikoducu Polis Holmes'un sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize her şeyin uydurma olduğunu söyledi. Aktrisin kendisi adına konuşma yetkisine sahip temsilcisi, Cooper veya başka bir A-lister ile çıkmadığını onaylar.

Çıkışın hikayesi de çok az mantıklı. İddia edilen kaynak, Holmes'un bir A-list yıldızıyla 'ayarlandığını' söylüyor, ancak arkadaşlarından biri onun kim olduğunu bilmiyorsa, o zaman onu randevuya kim ayarladı? Ve haberleri halktan saklamak istemesi makul olsa da, neden yakın arkadaşlarına söylemesin? Aktrisin yakın çevresinden kimler bunlardan herhangi birini bir magazin gazetesine sızdırır? En basit açıklama, magazin hikayesinin tamamen uydurma olmasıdır.

Unutulmamalıdır ki, bu iki yıldızın ilk kez yanlış şekilde birbirine bağlanması değildir. Daha geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB haksız yere iddia etmek için Holmes ve Cooper gizlice çıkıyordu . Aktrisin yanıtı bize açıkça 'Birbirlerini tanımıyorlar' dedi. Geçen aydan bu yana hiçbir şey değişmedi, özellikle de Cooper, Buffalo'da yaklaşmakta olan filmini çekiyordu. Kabus Sokağı .

O esnada, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! geçen ay yanlış bildirdiği için Cooper eski kız arkadaşı Renee Zellweger ile tekrar birlikteydi. . Bu sahte senaryo, bu son parçada görmezden geliniyor. Dergi, yarattığı kurguyu takip edemez.

Kaynaklar

  • Leslie Sloane, Katie Holmes'un Sözcüsü. 13 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Katie Holmes Gizlice Çıkıyor mu?' Gossip Cop, 3 Şubat 2020.

  • Simonds, Deirdre. 'Bradley Cooper, Rooney Mara ve Guillermo del Toro, kış fırtınası uyarısının ardından NY Buffalo'daki Nightmare Alley'i çekmeye geliyor.' The Daily Mail, 27 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Renée Zellweger Gizlice Yeniden Çıkıyor mu?' Dedikoducu Polis, 12 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.