Bir tabloid iddiaları Katie Holmes kızından korkuyor Öldü tarafından Scientology için işe alınacak Tom Cruise 26 yaşındaki kızı Güzel . Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Avustralya Kadınlar Günü Aktris, Suri'nin üvey kız kardeşi olan eski üvey kızının tartışmalı dinin saflarında yükseldiği yönündeki son haberlerden rahatsız. İçeriden olduğu iddia edilen bir kişi, çıkışa şunları söyledi: “Bella küçük bir kızken Suri'yi büyütmeye yardım etti - birbirlerine taptılar. Katie, Suri'nin mutlu bir aileyken paylaştıkları bağı asla unutmayacağını biliyor. Bella ve Tom'un Suriyeli büyüdüğü için bu bağın çoğunu yapabileceğinden endişeleniyor. 'Sözde kaynak ekliyor: 'Katie'nin Bella'ya karşı hiçbir şeyi yok ama Suri'yi Scientology'den çıkarmak için dünyanın öbür ucuna gitti.' Holmes, 2012'de Cruise'dan boşanmasıyla Suri'nin tam velayetini kazandı, ancak prizin habercisi, aktrisin, kızının artık genç olacağına göre kilisenin kızının peşine düşeceğine inandığını söylüyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Kilise, onları nasıl yendiğini aceleyle unutmayacak,' diye ekliyor. 'Suri'yi geri çekmek için Bella'yı kullanmaktan vazgeçmezdi ... Kızını özellikle önemli ve etkilenebilir gençlik yıllarında yakın tutmak istiyor.'

Gazetenin raporu, anonim ve izlenemeyen bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Holmes’un sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize her şeyin doğru olmadığını söyledi. Dergi, sahte hikayesini satmak için kimliği belirsiz bir 'kaynağın' arkasına saklanır, ancak aktrisin temsilcisi bunun tam bir kurgu olduğunu onaylar.

Suri'nin birkaç yıldır babasından uzaklaştığını ve ablasıyla fazla bir ilişkisi olduğuna dair hiçbir belirti olmadığını belirtmek gerekir. Ayrıca Suri bu ay 13 yaşına geldiğinde tam olarak yetişkin olmayacak. Holmes hala Bella'yı uzun yıllardır görmemiş gibi görünen genç kızın tam velayetini elinde bulundurmaktadır.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü yanlış bildirmek için Holmes, Suri için bir erkek kardeş evlat ediniyordu. . Gazeteci, aktrisin Yunanistan'daki Suriye mülteci kampından yedi yaşındaki bir çocuğu eve götürdüğünü iddia etti. Sadece hikaye tamamen doğru değil, aynı zamanda bu son makale, başka bir çocuğun gelişi için hazırlanan aktristen hiç bahsetmiyor. Suri küçük bir erkek kardeş edinse, bu gelişmeden bahsetmeye değer olduğunu düşünürdü.

Aralık ayında, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Holmes ve Jamie Foxx yetim bir kızı evlat ediniyor New Orleans'tan. Açıkçası bu da olmadı. Bu noktada, yayının oyuncunun kişisel yaşamına dair sıfır içgörü sahibi olduğu açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.