Dır-dir Katie Holmes ' kız evlat Suri Cruise annesinin ayrılığına üzülmek Jamie foxx ? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte önermedir. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

'Suri, İkinci Babasını Kaybetmeyle Nasıl Başa Çıkıyor' başlıklı son sayısında bir manşet yazıyor. Temasta 13 yaşındaki oyuncunun, gerçek babasından uzaklaşmasından bu yana geçen yıllarda aktörü bir baba figürü olarak düşünmeye başladığını iddia eden Tom Cruise . Bilinmeyen bir kaynağın dergiye 'Suri Jamie'yi sorduğunda annesi ona gerçeği - ayrıldıklarını' söyledi.Anonim içeriden ekliyor: 'Suri üzgündü, ama başa çıkabiliyor. İnsanların düşündüğünden çok daha olgun. Annesine güveniyor. ' Gerçekte, güvenilmez tabloid, Holmes'un kızının annesinin ayrılışı hakkında ne hissettiğine dair kesinlikle sıfır içgörüye sahip.

Başlangıç ​​olarak, güvenilir kaynaklar Foxx'un genç kız için asla “ikinci baba” gibi olmadığına defalarca güvence verdiler. Oyuncu, annesiyle çıkarken Suri ile çok sınırlı bir süre geçirdi. Holmes ve Foxx alışılmadık bir aşk yaşadı ve birlikte olmadıkları zamanlarda kendi hayatlarını yaşadılar.

Konuyla ilgili bu son görüşe gelince, Holmes'un sözcüsü kayıtlarda bunun tamamen doğru olmadığını söylüyor. Aktrisin temsilcisi bize güvence veriyor Temasta Suri hakkında hiçbir şey bilmiyor ve 'Katie’nin kızını dergi satmak için kullanmayı bırakmalı.' Holmes'un Foxx ile ilişkisi aile hayatından tamamen ayrı tutuldu.

Ne yazık ki bu, bir tabloid'in Holmes'un kızını aktrisin Foxx'la olan aşkıyla ilgili bir hikayeye sürüklemeye karar vermesi ilk kez olmayacak. 2017 yılında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta Kardeş satış noktası, National Enquirer , haksız yere iddia ettiği için Foxx yasal olarak Suri'yi benimseyecekti . Açıkçası bu olmadı.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis seslendi Kadınlar Günü hakkında bir hikaye uydurmak için Holmes'un kızı ona Foxx'u terk etmesi için yalvarıyor . Genç kız asla böyle bir ricada bulunmadı. Bundan kısa bir süre sonra, KB yanlış rapor etti Suri, annesiyle Foxx için kavga ediyordu. onlarla birlikte hareket etmek. Oyuncu asla Holmes veya kızıyla yaşamadı.

Nisan kadar yakın bir zamanda, Dedikoducu Polis sahte bir hikayeyi çürütmek Holmes, Foxx'un Suri'nin yeni babası olarak Cruise'un yerini almasını istedi. . Bu devam eden destanla ilgili hiçbir şey doğru olmadı. Suri annesinin oyuncuyla ilişkisine dahil değildi. Artık Holmes ve Foxx ayrıldığına göre, dedikodu medyası Suri'yi de ayrılığa dahil etmeye çalışıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.