Katie Holmes 13 yaşındaki kızı Suri Cruise aktrisin sağlığına saldıran yanlış bir tabloid raporuna rağmen yemek yemesi için yalvarmıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre KB Holmes'un ağırlığı, geçen yıl Jamie Foxx'tan ayrıldığından beri azalıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Kısa bir yürüyüşün ardından Katie'nin enerjisi bitiyor ve makyajın altında zayıf ve gri görünüyor' dedi. Suri zeki bir çocuk. Katie'deki değişikliği fark etti ve ona yemek yemek için elinden geleni yapıyor. Annesi için her zaman kurabiye ve kek pişiriyor ama Katie sadece onları yiyormuş gibi yapıyor. 'Oradan, sözde kaynak Holmes'un Kasım ayında Zac Posen'ın moda etiketini kapatması konusunda da korktuğunu söylüyor. Şüpheli bahşişçi, 'Bir model gibi yaratılmamış olmasına ve ona pek çok kapı açmasına rağmen herkesin Zac’in ilham perisi olduğunu bildiği gerçeğinden zevk aldı,' dedi. Ama Katie, dükkânını kapattığından beri yüzüne çarpılmış bir sürü şey buluyor. Görünüşe göre, başka bir moda markasıyla adını duyurmanın tek yolunun korkunç sıska olmak olduğuna karar vermiş. ' Gerçekte, Holmes'un asıl odak noktası, birincil mesleği olan oyunculuk kariyeridir.

'Kaynak' Suri'nin 'babasının [Tom Cruise] yardımını isteyebileceğini söyleyince hikaye daha da gülünç hale geliyor - ki bu Katie'nin isteyeceği en son şey budur.' Bilinmeyen içeriden ekliyor: 'Tom'dan kaçmak için çok çalıştı, bu yüzden bir kahraman olmak için alçalması tamamen aşağılayıcı olurdu.' Gerçekte, Cruise birkaç yıldır eski karısından ve kızından uzaklaşmıştır. Suri'nin babasıyla iletişim kurma yeteneğine bile sahip olacağına inanmak için hiçbir sebep yok.

Tabloid'in raporu, aktrisin moda endüstrisinde herhangi bir iş bulamayacağı şeklindeki yanlış düşünceye dayanıyor. Ancak bir aydan daha kısa bir süre önce, Holmes, fotoğrafçı Mark Seliger için fotoğraf çekimi için poz verdi . Bir ay önce, Holmes bir çekimde yer aldı Vogue Avustralya . Bu çekimlerin her ikisi de Posen moda çizgisini kapattıktan sonra gerçekleşti.

O esnada, KB oyuncunun iyiliğine temelsiz bir şekilde saldırmak gibi bir alışkanlığı var. Eylülde, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Holmes, Foxx'tan ayrılmasının ardından 'açlıktan ölüyordu' . Birkaç ay önce durum böyle değildi ve şimdi artık doğru değil. Kasım ayında, çıkış noktası farklı bir anlatımla ortaya çıktı: Holmes hamileydi ve bebek Foxx ya da Justin Theroux'a aitti. . Bu rapor açıkça saçmaydı. Sonuncusuna gelince, aktrisin kendi sözcüsü bunun daha saçma olduğunu onaylıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.