Katie Holmes çıkmıyor Josh Lucas , yaklaşan filmdeki rol arkadaşı Sır Yanlış bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis romantizm söylentilerini çürütebilir. İkisi yeni bir çift değil.

Göre KB Holmes, Jamie Foxx'tan ayrılmasından kısa bir süre sonra Lucas'la bir 'intikam aşkı' başlattı. Bir iddia edilen kaynak dergiye, 'Josh dünyasını düşünüyor - rahat, çekici ve onu çok güldürüyor' dedi. 'Katie onunla çok rahat, bu da Jamie ile pek çok drama yaşandığı için önemli.'Sözde içeriden biri Holmes ve Lucas'ın çekim yaparken yakınlaştığını söylüyor. Sır Geçen yıl New Orleans'ta, ama aktris hala Foxx ile çıkıyordu, bu yüzden asla bir romantizmin peşinden gitmediler. Şüpheli habercisi, 'Film tamamlandıktan sonra iletişimde kaldılar ve şimdi işler bir sonraki seviyeye taşındı,' diye ekliyor. 'LA ve New York'ta birkaç randevuları oldu.'

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, evlilik ve çocukların çiftin geleceğinde olabileceğini tahmin ediyor. Anonim içeriden, 'Josh, Katie için mükemmel bir zamanda geldi - tekrar evlenmeyi ve başka bir bebek sahibi olmayı ciddi ciddi düşünüyor,' diye ekliyor içeriden. '[Holmes’un kızı] Suri annesinin yeniden evlendiğini görmeyi çok isterdi - o ve Katie’nin arkadaşları nihayet kalıcı bir mutluluk bulabilmek için parmaklarını çapraz tutuyorlar.'

Tabloid’in hikayesi bilinmeyen bir bahşişçiden geliyor, ama Dedikoducu Polis Holmes'un sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun tamamen 'uydurma' olduğunu söyledi. Onun adına konuşma yetkisine sahip olan aktrisin temsilcisi, Lucas'la çıkmadığını onaylar. Bu hikaye sırf Holmes'un rol arkadaşı bekar göründüğü için uydurulmuş gibi görünüyor. Ek olarak, iki yıldız New York veya Los Angeles'ta herhangi bir tarihte birlikte fotoğraflanmadı. Holmes'un sürekli olarak paparazziler tarafından hedef alındığını düşünürsek, Lucas'la halk içinde buluşsalar onun farkına varmamış olması neredeyse imkansızdır.

Ne yazık ki, KB Foxx'tan ayrılmasının ardından aktris hakkında birçok kurgu basıyordu. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Holmes, bölünmenin ardından 'kalbi kırıldı' ve 'kendini aç bıraktı' . Bundan kısa bir süre sonra, dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendik. Tom Cruise, Holmes'a dağılmasının ardından onu geri alması için yalvarıyor .

Dedikoducu Polis ayrıca, çıkış geçen ay ısrar etti. Holmes, Foxx’un bebeğine hamileydi . Güvenilmez yayın, ilerledikçe aktris hakkında hikayeler uyduruyor gibi görünüyor. Lucas'la bir romantizm içeren bu son senaryo daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.