Are Katie Holmes ve Chris Klein romantizmi yeniden mi canlandırıyor? Bir magazin gazetesinde yayınlanan yeni bir makale, eski çiftin bin yıllık aşklarını desteklediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.warum ist whoopi goldberg nicht auf der sicht

Tarafından yazılan yeni bir makalede Yeni fikir , tabloid 'Katie Holmes and Chris Klein Reunited' başlığını yürütüyor. Ancak, haber kaynağının beraberindeki makale farklı bir şey iddia ediyor. Dergi, Holmes'un Toledo'da ailesiyle kilitliyken 'gözyaşlarından sıkıldığını' ve zamanını Netflix izleyerek geçirdiğini savunuyor, bu da eski finansının ilgisini yeniden çektiği gibi. Yayın, oyuncunun verdiğini iddia ediyor onun eski aşkı Şovunda Klein'ı izlerken 'ekstra dikkat', Tatlı Manolyalar . Katie Holmes, Tom Cruise ile evlenmeden önce 2005'te sona eren iki yıllık bir nişan da dahil olmak üzere beş yıllığına çıktı.Katie kendini bol bol televizyon izlerken buldu. İlk gerçek aşkı olan Chris'in bu yeni şovda olduğunu fark ettiğinde hayatının sürprizini yaşadı. Hızlı bir şekilde takıldı ve Chris'in daha yakışıklı hale gelmesi ve yaşlandıkça daha da büyüdüğü gözünden kaçmadı, 'dedi sözde bir kaynak dergiye. Dergi ayrıca Klein'ın hayatını düzene soktuğunu ve ayık olduğunu, Holmes'un 'gözü' üzerinde olduğunu iddia ediyor.

Ona şovu beğendiğini söyleyerek arkadaşça mesajlar gönderiyor. Her şey oldukça masum ama çevrelerinde, büyümelerini tamamladıkları için tekrar denemelerini isteyen birçok insan var ”diye ekliyor sözde kaynak. Holmes'un eski nişanlısına sadece bir şovda izleyerek tekrar “aşık olduğu” fikri biraz abartılı. Bu, 2000 yılı yeni başlayan bir aşk filmi değil! Ayrıca, yayın kuruluşunun anlatımı, hikayenin başlığıyla çelişir. Bu yanıltıcı masalın dibine inmek için, Dedikoducu Polis Hikayenin gerçek olmadığını söyleyen Holmes sözcüsü ile görüştük.Ek olarak, bu ilk sefer olmayacak Yeni fikir Holmes'un aşk hayatıyla ilgili bir temelsizdi. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Eylül 2019'da magazin gazetesine geri döndü Katie Holmes ve Liam Hemsworth'un işlerinde bir romantizmi vardı . İddia edilen şüpheli hikaye Hemsworth’ün yengesi Elsa Pataky McHappy Day'in Elçileri olarak Avustralya'da olacakları için, iki eğlenceyi birbirine bağlamayı planlıyordu. Magazin hikayesi tamamen uydurma. Pataky, kayınbiraderini Holmes'la buluşturmaya çalışmayacaktı. Dedikoducu Polis hikayeye gülüp geçen duruma yakın bir kaynakla görüştü.

Bunu takiben, dergi yanlış belirttiği için yine tarafımızdan çürütüldü. Holmes Avustralya'ya kalıcı olarak taşınıyordu . Hikaye, Holmes'un Avustralya'ya yaptığı geziyle ilgili bir önceki hikayeyi ele alıyor, ancak aktrisin Chris Hemsworth'un çocuklarını sahne ışıklarının dışında nasıl büyüttüğünden o kadar ilham aldığını ve kızı Suri Cruise ile oraya taşınmak istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Birçok kez belirttiğimiz gibi, Holmes, New York'ta yaşamayı çok seviyor ve dünyanın herhangi bir yerine taşınması pek olası değil.

Kaynaklar

  • Leslie Sloan, Katie Holmes Sözcüsü, 9 Haziran 2020Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.