İddia eden bir rapor Katie Holmes sözde düğünü için bir gelinlik ve mekan seçti Jamie foxx tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin sözcüsü evlenmediğini onaylar.

Göre TAMAM MI! Avustralya Ancak Holmes 'ikinci kez eş olmayı hayal ediyor.' Dergi, aktrisin yaz boyunca İrlanda'da bir düğün mekanına kilitlendiğini iddia ederek başlıyor. Sadece, Dedikoducu Polis Temmuz ayında bu önermeyi çoktan çürüttü. Holmes, İrlanda'da tarihi bir malikaneyi ziyaret ederken görüldü burası birçok insanın evlendiği bir yer. Aktrisin ziyaretinin kendi törenini planlamakla hiçbir ilgisi yoktu.Çıkışın hikayesi oradan daha da belirsizleşir. Bu aydan daha erken, Holmes, New York Moda Haftası'ndaki Alice ve Olivia şovunda beyaz bir elbise giydi . Tabloid, aktrisin bu kıyafeti Foxx'a “koridorun sonunda onu selamlamak için ne bekleyebileceğini tam olarak bilmesini” sağlayacak şekilde giydiğinde ısrar ediyor. Yayın ayrıca, oyuncuya “bazı ciddi gelin hisleri” verdiğini ve aynı elbiseyi düğününde giyeceğini iddia ediyor.

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Holmes'un 12 yaşındaki kızı Suri'nin Foxx ile 'yakın bir ilişkisi olduğunu' söyledi ve ekliyor: 'Jamie, Suri için giderek daha fazla bir baba figürü haline geliyor ve Katie bunun için çok minnettar.' Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Jamie, Suri'ye kendi kızlarından biri gibi davranıyor ve ona her zaman saçma şarkılar söylüyor ve onu güldürüp gülümsetiyor.'

Ancak, İnsanlar bu yılın başlarında rapor edildiğinde Holmes ve Foxx birbirlerinin çocuklarıyla tanıştı , oyuncu Suri ile 'fazla zaman geçirmedi'. Ünlü ünlü haber kaynağı ayrıca, aktör ve aktrisin 'kendi ayrı hayatları olduğunu ve birbirlerine katılmaya çalışmadıklarını' belirtti. Çift, programları izin verdiğinde birlikte vakit geçirmekten hoşlanır, ancak koridorun aşağısına doğru gitmezler.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Holmes'un adına konuşma yetkisine sahip bir temsilciye başvurdu ve bize sadece derginin makalesinin 'doğru olmadığı' söylendi. Hikaye anonim ve görünüşte hayali bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak aktrisin sözcüsü bunu inkar etmek için rekora gidiyor.

Amerikan versiyonu kayda değer TAMAM MI! Temmuz ayında dedi ki Holmes ve Foxx 'ayrıldı'. Bu hikaye de doğru değildi, ancak derginin uluslararası baskısı şimdi kardeş yayınının iddia ettiği ile çelişiyor. Her iki tabloid'in de ikilinin romantizmi hakkında bir kavrayışı olmadığı açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.