Oldu Katie Holmes Tarafından 'ihanete uğradı' Jamie foxx son zamanlarda onu Miami'de bıraktıktan sonra? Bu, 'delicesine aşık' aktrisin tatillerde 'başka bir kadınla görüntülendiğinde' 'harap olduğunu' iddia eden yeni bir dergi makalesinin arkasındaki dayanaktır. Dedikoducu Polis ancak bu oldukça hatalı raporu düzeltebilir.

Basılı baskısındaki bir hikayeye göre Biz Haftalık ve internette benzer bir şekilde yeniden yorumlanırken, Holmes sözde 'harap' olmuştu. Olivia culpo Günler önce Foxx'la zaman geçirdiği yatta, eski 'Dawson’s Creek' yıldızı Oscar ödüllü oyuncuyla o kadar 'delicesine aşık olmuş' ki 'görmezden geliyor'. Yayın kuruluşunun içeriden olduğu iddia edilen Foxx'un Holmes'u nasıl 'önemsediğini' ekliyor, 'ancak son davranışları insanları sorgulatıyor.'

Kate Middleton Camilla Parker Bowles

Aslında, belki insanlar derginin haberlerini sorgulamalı. Bir şey varsa, bu tek yönlü bir yol değildir. Aslında, Foxx’un davranışı, ilişkilerine olan bağlılığının kanıtıdır. Nasıl yaygın olarak ele alınsa da Foxx Holmes’un 40. doğum gününü New York’taki Serendipity 3’te kutladı , medyanın kaçırdığı ve dışarıda bıraktığı şey, aktörün dönüm noktasını oyuncu ve annesiyle geçirmek için ülke çapında özel olarak uçmasıydı. Ve 10 gün sonra, Foxx birlikte bir yatta vakit geçirmek için Holmes'u Miami'ye götürdü .

Bunun yerine, tabloid yatta bikinili Culpo ve aktris Cara Santana ile Foxx resimleri daha sonra Holmes kızı Suri ile kayak yapmaya gitti . Gerçekte, eski Miss Universe Foxx ile takılırken, Culpo, yine erkek arkadaşı ve NFL oyuncusu Danny Amendola ile Miami'deydi. . Santana'ya gelince, “Desperate Housewives” ününden erkek arkadaşı Jesse Metcalfe ile teknedeydi. Bu yüzden Holmes'un Foxx tarafından 'ihanete uğradığı' ve 'harap edildiği' manşetine rağmen, gerçekte, Miami açıklarında bir teknede ürperen ilişkilerdeki birkaç kişiydi. Ve Holmes ve Suri gibi, Foxx, yılbaşını kızları Corinne ve Anelise ile geçirdi .

Hatırlamak Biz Haftalık aynı dergi Dedikoducu Polis haksız bir şekilde iddia edilen bir örtbas hikayesi yayınladığında yaz boyunca patladı Holmes, Foxx ile olan aşkına 'hapsolmuş' durumdaydı . Aksine, Holmes, pek çok mesleki taahhüdü olan bekar bir anne olan güçlü bir kadındır. Bu raporun hazırlandığı sırada Holmes'un bir temsilcisi, [magazin işinde] hiç kimsenin 'Foxx ile olan ilişkisinin iç işleyişini gerçekten bilmediğini' vurguladı.

Ariana Grande kein Make-up Selfie

Yukarıda belirtildiği gibi, son zamanlarda Holmes'la olan romantizmi hakkında daha az gizli kalan çok özel Foxx, New York'ta doğum gününe kadar olacak ve Miami'de tatilde onunla yalnız vakit geçirecek kadar önemsiyordu. Son iddiayı yapan derginin, yayın yapan aynı şirkete ait olduğunu belirtmek gerekir. Temasta ve National Enquirer Holmes'un sürekli olarak 'ihanete uğradığına' dair yanlış bir 'anlatı' sunmaya kararlı görünüyor. Elbette, defalarca, o ve Foxx birlikte resmedilir.

Örneğin, 10 ay önce, biraz daha ciddileşmeden önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta yanlış iddia edildiğinde Foxx, bir Oscar partisinde 'gizemli bir kadınla' konuştuğu için Holmes'a 'ihanet etti' . Bu muğlak ve yanlış makalede, magazin kaynağının Holmes'un 'harap olmuş' olduğunu ileri sürüyordu. Bu isimsiz kaynakların aynı kelimeleri farklı hikayelerde defalarca kullanması ilginç.

Benzer şekilde, Dedikoducu Polis düzeltildi Enquirer Eylül 2017'de gerçeğe aykırı bir şekilde iddia edilen bir kapak haberi yayınladığında Foxx, Holmes'a bir 'Rus metresi' ile 'ihanet etti'. O makalede, Holmes'un tekrar “ihanete uğrarsa” Foxx'ta nasıl “yürüyeceğini” eklemeden önce bir kez daha isimsiz bir “kaynak” ın “harap” olduğunu iddia etti. Ve yine de Holmes ve Foxx, bu ilgili magazinlerden gelen iddialara rağmen bir arada kaldılar. Dedikoducu Polis daha önce söyledi ve tekrar söyleyeceğiz: 'İhanete uğrayanlar' sadece Holmes'un Foxx tarafından defalarca yakıldığına yanlış bir şekilde inandırılan bu dergilerin okuyucularıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.