Dır-dir Katie Holmes dilenme Tom Cruise ona sözde para sıkıntısından kurtulmasına yardım etmek için? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Tarafından yayınlanan yeni bir makalede Yeni fikir , Holmes, koronavirüs salgınının getirdiği ekonomik gerilemenin ortasında, sözde 'nakit paraya çaresiz' durumda. Gazeteci Holmes, 'mali çöküşün eşiğinde' olmaktan kaçınmasına yardımcı olmak için Cruise'a dönmek için 'aşağılayıcı' bir seçim yaptığını söylüyor. Adı bilinmeyen bir kaynak, 'Katie, Tom'dan ağır bir mali anlaşma sağlamadan uzaklaşmaktan gurur duyuyordu, ancak geriye dönüp bakıldığında bu çok büyük bir hata olabilirdi.'Sözde ihbarcı sözde 'Katie'nin çok büyük masrafları var ve şu anda filmlerden veya TV şovlarından düzenli bir maaş çeki getirmiyor,' diyerek, 'düzenli etkinlik gösterilerinden ve şahane ürünlerden' gelen gelirini de kaybettiğini sözlerine ekledi. Tabloid, Holmes'un 'aktör Jamie Foxx'tan ayrıldıktan sonra' Tom Cruise'a dönmekten başka 'seçeneği olmadığını' öne sürerek bitiriyor.

Ryan Henry schwarze Tinte Chicago

Anlatı Katie Holmes maddi olarak mücadele ediyor tabloid medyasında garip bir şekilde popüler, ancak bu doğru olduğu anlamına gelmiyor. Cruise, not etmeliyiz, şimdiden Holmes'a yılda 400.000 dolar ödüyor nafaka ödemelerinde. Dedikoducu Polis çeşitli noktalarda iddiaları çürüttü Holmes maaş çeki için yaşıyordu ve onun sahip olduğu California'daki evini sattı çünkü nakit için çaresizdi.

Bu hikayelerin her ikisi için de Holmes'un bir sözcüsü, oyuncunun mali açıdan gayet iyi durumda olduğuna dair bize güvence verdi. Bu tabloid'in yaptığı tek şey, salgının daha büyük anlatısına uyması için o eski öykünün üzerine yeni bir kat boya atmak oldu. Hâlâ doğru değil.

Honig Boo Boo 2016 Gewicht

Ve bu arada, Holmes'un Jamie Foxx ile ayrıldığı için özellikle Cruise'a dönmesi gerektiğini iddia etmenin ne kadar aşağılayıcı olduğuna işaret etmeliyiz. Magazin dergisi Holmes'un, sanki kendi başına başarılı bir aktris değilmiş gibi, para için romantik ilişkilerine bel bağladığını mı öne sürüyor? Ve gerçekten maddi olarak mücadele ediyor olsaydı, aile üyelerine ya da kendisine, görüşmediği eski kocasından daha yakın olan birine ulaşamaz mıydı?

Dedikoducu Polis yeterince sahte hikayeyi çürüttü Yeni fikir Katie Holmes ve Tom Cruise hakkında eski sevgililer hakkında yapmaya çalıştığı herhangi bir şüpheli iddiayı hemen hemen gözden düşürmek için. Örneğin geçen Kasım ayında, çıkış ısrar etti Holmes kalıcı olarak Avustralya'ya taşınıyordu kızı Suri Cruise'u, sadece son zamanlarda Ronald McDonald House için para toplamak için oraya bir yolculuğa çıktığı gerçeğinden yola çıkarak büyütmek. Holmes'un sözcüsü iddialara güldü ve bunların doğru olmadığını söyledi.

Geçtiğimiz Mart ayında, magazin dergisi ısrar etti Cruise, Holmes'la çıkmadan önce Kate Hudson'la çıkmaya çalışmıştı. . Cruise'un 'bir eş bulmaya takıntılı' olduğu ve Holmes'la tanışmadan önce Hudson'a 'gözünü diktiği' bildirildi. Bilgilendirilen duruma yakın bir kaynak Dedikoducu Polis hikaye saçmaydı. Cruise ve Hudson, Cruise'un Holmes ile bir araya geldiği noktaya kadar aynı anda hiç bekar olmamıştı. Bu sadece başka bir kurgu eseriydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.