Katie Holmes yalvarmıyor Nicole Kidman kızının kurtarılmasına yardım etmek Öldü itibaren Tom Cruise ve Scientology, saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre Kadınlar Günü Holmes, eski kocasının birkaç yıldır görmediği 13 yaşındaki kızının velayetini geri kazanmayı planladığından korkuyor. Film yıldızının kızına yabancılaşmasının, onu eski karısı ve çocukları da dahil olmak üzere dinden ayrılanlarla iletişim kurmasını engelleyen Scientology'ye katılmasının bir sonucu olduğuna inanılıyor.Holmes, McDonald's tarafından her yıl düzenlenen bir bağış toplama etkinliği olan 2019 McHappy Günü Elçisi rolünden dolayı Kasım ayında Avustralya'ya gidiyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Nicole, Katie'yi Sidney'deki evinde kalmaya davet etti ve Nicole de içeri girebilmek için programını temizledi.' İki aktrisin Holmes'un kızı hakkındaki endişelerini tartışmak için buluşacağı söyleniyor.

'Katie'nin istediği son şey Suri'yi, Nicole'un Isabella ve Connor'ı kaybettiği gibi kaybetmek,' diyor, Kidman’ın Cruise'lu evlatlık çocuklarına atıfta bulunarak, ikisi de Scientologist. Görünüşte sahte kaynak, 'Nicole yardım etmekten mutluluk duyar' diye ekliyor. 'Katie’nin lehine çalışacağını umdukları bir dosya üzerinde çalışıyorlar.'

Gazetenin makalesi hakkında hiçbir şeyin gerçeklikle ilgisi yok. Holmes'un sözcüsü güvence verdi Dedikoducu Polis Cruise'un kızlarının velayetini geri almaya çalışmadığı sayısız kez. Suri, New York'ta annesiyle tam zamanlı yaşıyor ve Cruise, çiftten uzaklaşmaya devam ediyor.

O esnada, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir yalan iddia ettiği için geçen ay Holmes ve Kidman gizlice bir performansla tanıştı Red Mill! Broadway'de karşılıklı eski kocalarını tartışmak için. Bu makale benzer şekilde, iki kişinin Suri'yi Scientology'den uzak tutmak için bir araya geldiklerini söyledi. Hem Kidman hem de Holmes için temsilciler makaleyi saçma olarak reddetmekle kalmadı, aynı zamanda iki aktris Broadway şovunu birbirinden bir hafta arayla gördü.

Temmuzda, Dedikoducu Polis seslendi KB hakkında bir hikaye uydurmak için Holmes ve Kidman, Cruise hakkında konuşmak için Paris'te buluşuyor , çocukları ve Scientology. Her iki aktrisin bireysel sözcüsü de hikayenin kurgu olduğunu doğruladı. Basitçe icat edildi çünkü hem Holmes hem de Kidman aynı zamanlarda Paris'teydi.

Holmes artık Kidman’ın memleketi Avustralya’ya seyahat edecek. Kadınlar Günü ikisinin bir araya gelmesiyle ilgili başka bir sahte önermeyle eyleme geçmeye karar verdi. Bu gizli toplantılar daha önce gerçekleşmedi ve bu Kasım ayında Avustralya'da planlanan bir toplantı da yok. Cruise’un eski eşleri onun hakkında konuşmak için dünyanın dört bir yanında buluşmadılar ve Holmes'un Suri’nin iyiliği hakkında herhangi bir endişesi de yok.

Blake Shelton hat Miranda betrogen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.