Söylentiler Katie Holmes boşanmasının bir parçası olarak beş yıllık bir flört yasağı kabul etti Tom Cruise temelsiz bir efsanedir. Dedikoducu Polis bir şehir efsanesi haline gelen bu iddiayı sonsuza kadar dinlendirebilir.

Holmes, altı yıldan az süren evlilikten sonra 2012'de boşanma davası açtığında Cruise'u şaşkına çevirdi. Ancak birkaç gün sonra boşanma anlaşmasına vardılar. O zamandan beri, eski eşler bir çocuğu birlikte paylaşmalarına rağmen tamamen ayrı hayatlar yaşadılar. Cruise, kızları Suri’nin hayatına hiç karışmadı ve Holmes şu anda 11 yaşındaki çocuğu kendi başına büyüttü. Ayrılmalarının üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen, ne Holmes ne de Cruise halka açık bir şekilde yeni ilişkilere girmedi. Elbette, magazin dergileri ikisini de birkaç kişiye bağlamayı denediler, ancak Dedikoducu Polis haklı olarak bu sözde aşkları bozdu.Holmes'un davasında, komplo teorisyenleri, yeni bir partnere açıkça geçiş yapmamasının nedeninin boşanma anlaşmasındaki sözde bir maddeden kaynaklandığını iddia ettiler. Bu söylentiler, Cruise'un yargılamayı hızlı bir şekilde sonuçlandırmasını sağlamak için, kendisi ve aktrisin beş yıl boyunca halka açık bir erkek arkadaşa sahip olmasının yasaklandığı bir anlaşma müzakere ettiklerini iddia ediyor. Ancak bu iddialar tamamen kurgudur. Holmes'un aşk hayatını kontrol eden hiçbir sözleşme olmamıştır. Aslında, bir yıldan daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis debunked a National Enquirer yanlış iddia edilen hikaye Holmes ve Cruise’un boşanma anlaşması onun çıkmasını yasakladı 2017 yılına kadar.

Geçtiğimiz Temmuz'da boşanmalarının beşinci yıldönümü gerçekleştiğinde, bu sözde flört şartının sona erdiği varsayıldığında, Holmes aniden dünyaya bir erkek arkadaş tanıtmadı. Bağımlı değildi ve şu anda bağlanmamıştı. Ancak 'Dawson’s Creek' yıldızının yakın zamanda Jamie Foxx ile el ele tutuşarak fotoğraflanmasının ardından, bir flört yasağı hakkındaki bu iddialar yeniden su yüzüne çıktı. Örneğin, uydurma bir hikayede Foxx, 'affetmek' için Cruise'a uzanıyor National Enquirer Kardeş yayını, Radar Çevrimiçi , kendisinin ve Holmes'un sadece beş yıllık sözleşmenin sona ermesi nedeniyle birlikte ayrıldığını iddia etti.

HollywoodLife bu yanlış bilgi parçasını ele geçirdi ve benzer çekişmelerle dolu 2016 RadarOnline hikayesini bir başlıkta parlamak için kullandı: 'Jamie Foxx & Katie Holmes'un Romantik Yıllar Boyunca Gizli: Tom Cruise Yüzünden miydi?' Webloid, Foxx ve Holmes'un kumsal yürüyüşü onların 'gerçek bir anlaşma' olduğunu gösterdi ve yazdı, 'Öyleyse ... neden bekleyelim? Görünüşe göre, tüm bunların Katie’nin 2012'de Tom Cruise ile olan boşanma anlaşmasındaki bir maddeyle ilgisi vardı! ' Yine: Böyle bir cümle asla yoktu. Ancak bu, doğrulanmamış bir teori ve sosyal medya dedikoduları, genellikle güvenilir yerler de dahil olmak üzere, zaman zaman ortaya çıktı. Günlük Canavar , Foxx ve Holmes'un neden çıktıklarını asla onaylamadıklarını açıklamak için.

Dedikoducu Polis Ancak gerçek nedeni biliyor ve bunun Cruise ve onların boşanma anlaşmasıyla ilgisi yok. Her zaman emin olduğumuz gibi, Holmes ve Foxx arasında ciddi, tam bir aşk yoktur. Her ne kadar dedikodu medyası, bir tür halk “ortaya çıkarken” çiftin fotoğraflarını döndürmek için hızlı davransa da, gerçek şu ki, paparazziler bu resimleri gizlice önemli bir mesafeden çekmişler. Holmes o gün fotoğraf çekilmek niyetiyle sahile gitmedi. İlişki durumu hakkında bir tür görsel ifade ya da şimdi bir romantizmi sergilemekte özgür olduğuna dair bir işaret değildi. Aslında, Dedikodu Polise hâlâ Foxx ile ara sıra takıldıkları söyleniyor ve hepsi bu kadar. Birlikte ortaya çıkmaları, bir erkek arkadaş-kız arkadaş dinamiği anlamına gelmiyordu ve Cruise tarafından zorunlu kılınan var olmayan bir flört kısıtlamasının sona ermesiyle hiçbir ilgisi yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.