Dır-dir Kathy Griffin 'zehirli' davranışı nedeniyle iş bulmak için mücadele ettikten sonra gerçekten evini satmak zorunda mı kalıyor? Bir çıkış kesinlikle öyle düşünüyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis iddialara baktı.

Kathy Griffin Tüm Köprülerini mi Yaktı?

'Kathy Griffin 16 Milyon Dolarlık Malikanede Kordonu Kesti', National Enquirer . Ona 'yakıcı bir çizgi roman' diyen dergi, Griffin 'son yıllarda popülaritesinin düştüğünü' gördükten sonra evini satmak için çaresiz kaldığını söyledi.'Kathy birçok köprüyü yaktı!' isimsiz bir kaynak talep edildi. 'Konserler ve TV gösterileri, birçok endüstri çatışması nedeniyle kurudu.' Sonuç olarak, esasen eski yerinden taşınmak ve onu mümkün olan en kısa sürede sattırmak zorunda kalıyor.

'Satmak istemedi ama maliyeti ve boyutu onun üstesinden gelemeyecek kadar fazla hale geldi!' isimsiz muhbir tartıştı. Makale daha sonra Griffin’in Hollywood davalarından bazılarının üzerinden geçiyor, bunlara televizyon ikonu Ellen DeGeneres ve Anderson Cooper ile olan çok genel anlaşmazlıkları dahil. Özellikle Cooper, Griffin’in kanlı Donald Trump maskesi tuttuğu kötü şöhretli fotoğrafı karşısında çok şaşırmıştı, ikisinin yıllardır konuşmadığı bildirildi.

Ayrıca komşusuna homofobik bir hakaret olduğunu iddia ettikten sonra yaptığı şikayette de değinildi, ancak bunun neden Griffin’in ünlü çevrelerindeki duruşunun bir yansıması olduğunu açıklamıyor. Adı bilinmeyen başka bir kaynak, 'Kasabada zehirli,' dedi. Hareket etmesine şaşmamalı!

Kathy Griffin Kolay Bir Hedef

Bu hikaye, gerçek olayları toplam spekülasyonla birleştirdiği için son derece şüpheli görünüyor. Birincisi, evini satan bir ünlü gerçekten önemli bir şey değil. Griffin gerçekten de geniş malikanesini satıyor yaklaşık 16 milyon dolara, ama çaresizce mali durumunu kurtarmaktan ya da burada anlatılan her ne ise bundan kaynaklanmıyor. Ünlüler, kişisel ve profesyonel nedenlerle sürekli olarak milyonlarca dolarlık evlere girip çıkıyorlar, ancak bu durum magazin dergileri tarafından sürekli olarak çarpıtılarak daha fazlası haline geliyor.

Örneğin, sözde Jennifer Aniston sadece evini satabilirdi çünkü eski sevgilisi Justin Theroux'un anıları ona musallat olmuştu. Ben Affleck evini satmak 2018'de görünüşe göre boşanmasını ödemek için nakit çaresiz kaldığını ifade etti. Ellen DeGeneres'in emlak seçimleri bile bir işaret olarak incelendi giderek artan mali sıkıntılar. Kesinlikle bu anlatıların hiçbiri doğru çıkmadı.

İkincisi, çıkış noktasının Griffin'i paniklemiş bir tür parya olarak tasvir etmesi doğru gelmiyor. Trump fotoğrafı olsa bile bazı ünlüleri kızdırdı , Hollywood’un şov dünyasından atılmanıza neden olacak ölçeği inanılmaz derecede düşük - insanlar bir şaka üzerinde anlaşmazlığa düşebilir ve yine de profesyonel olabilir. Cooper ve DeGeneres ile birlikte hurdaya çıkarıldığı doğru olsa da, Hollywood'a girmesi yasak değil ya da tamamen arkadaşsız. Griffin gayet iyi gidiyor ve hatta son zamanlarda medya ve eğlence dünyasından çeşitli isimlerden bir sürü güzel doğum günü mesajı aldı.

O da desteğin yeniden canlanmasının tadını çıkarmak Trump başkanlık seçimini kaybettikten sonra.

Ve ne olursa olsun, kariyeri bitmiş gibi görünmüyor. On yıllardır düzenli olarak çalışıyor ve bu değişmiş gibi görünmüyor. Hatta biriydi New York Magazine 'S seçim canlı akışı sırasında panelistler ve o yeni bitleri filme almak için Krank Yankers canlanma.

Enquirer'a Neden Güvenmemelisiniz?

Ne zaman tetikte olmak için pek çok neden vardır? Enquirer, bir ünlüyü hedef alır, ancak en iyi bildiğimiz şeye sadık kalacağız: söylentileri çürütmek. Dedikoducu Polis ünlü tabloid'den pek çok hikayeyi araştırmak zorunda kaldı ve ünlülerin şöhretlerini ve servetlerini terk etmeleri veya kaybetmeleri hakkında birçok sahte hikaye var. Çıkış daha önce Pierce Brosnan'ın Hollywood ile yapıldı ve her şeyden uzaklaşmak. O değil. Bundan sonra, Tinseltown'un tüm altyapısı söylendi. ünlüler kaçarken dağılıyordu COVID-19 nedeniyle sola ve sağa. Sürpriz sürpriz, değildi, tıpkı Kathy Griffin’in şov dünyasından sürülmemesi gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.