Kathie Lee Gifford Kalkıyor Bugün hem hayranları hem de meslektaşları için yürek burkucuydu. Ancak bir habere göre, gösteriye yeniden katılmak için görüşmelerde bulunuyor, bu da yerine geçen kişinin dehşet verici. İşte bildiklerimiz.'Bugün' Setinde Drama

Küre Gifford'un 'NBC kodamanlarıyla geri gelmekle ilgili konuştuğunu' bildirdi. Bugün ,' hangi yöneticiler heyecanlandı mı ve Bugün mürettebat endişeli. Anonim bir içeriden, 'Yapımcılar çok heyecanlı ve aslında şovun dördüncü saatini üçlü yapmayı düşünüyorlar' diye açıklıyor. Kathie Lee olmadan eskisi gibi olmayacağını düşünüyorlar. Gifford başlangıçta programdan yaklaşık iki yıl önce ayrıldı ve sonunda yerini Jenna Bush Hager aldı, bu yüzden haberler görünüşe göre Hager'i tedirgin etti.Jenna asla gerçekten Kathie Lee gibi seyirciyi yakaladı , 'Kaynak açıklıyor. 'Kathie Lee, Bugün yıllarca dayandı ve izleyenleri bazen güldürdü, ağlattı. O açık bir kitap ve sloganı her zaman oldu, benim hayatım senin hayatın. ' Kaynağa göre, Gifford’un geri dönme olasılığı onu 'tehdit altında hissettiriyor' ve 'bundan şikayet ediyor' Kathie Lee'nin girmesi gibi istenmediği yerde. ' Snitch, Gifford'dan 'nefret etmediğini' ancak '800 mil uzakta olduğu zaman ondan daha çok hoşlandığını' söyleyerek bitirir.

Jaden Smith und Sofia Richie

Kathie Lee Gifford Harika Bir Ev Sahipliği Yaptı

Gifford'u daha fazla görmeyi sevmemize rağmen, o bir sebepten dolayı ayrıldı. Kısa süre önce anılarını yayınladı, Asla geç Değil olarak geçtiğimiz ay inanç temelli filmler üzerinde çalışmaya devam etti. 'Hayatta bolca yaşamayı seçiyorum, Tanrı'ya güvenmeyi ve başıma gelen her şeyin tesadüf olmadığına inanmayı seçiyorum' dedi. İnsanlar bir röportajda . Tutku projelerini takip etmek için ayrıldığında rolüne geri dönmesinin bir anlamı yok.Ayrıca, aralarında pozitif duygulardan başka bir şey olmadığını da belirtmek isteriz. Bugün ana bilgisayarlar. Kathie Lee Gifford, Jenna Bush Hager'a taptığını ve ona 'gerçek kişi' dediğini söyledi onun rolünü devralmak , bu yüzden onu bu işten atmak istediğinden şüpheliyiz. Tabii ki, bu ilişkiyi karşılaştırmak imkansız son derece yakın olana Hoda Kotb ve Gifford birlikte geçirdikleri süre boyunca paylaştılar.

Nicole Alexander und Shaq verheiratet

Ayrıca, biz çoktan yakaladık Küre o rezil ev sahibi Matt Lauer'in intikam almak üzerinde Bugün oyuncular. Gazetede ayrıca Hoda Kotb’un ilişkisi hakkında bir hikaye uydurdu kötü gidiyor, bu yüzden şovla seçmesi gereken bir kemik var. Maalesef Küre , program ve sunucuları başarılı olmaya devam ediyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruzMichael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Miranda Lambert & Blake Shelton Scheidung

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, Bir 'Molaya' Zorla Getirilebilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?