Katherine Langford rolüyle hatırı sayılır bir kabul gördü Netflix dramasında 13 Sebep Neden. Oyuncu, tartışmalı dizinin ilk iki sezonunda Hannah Baker'ı canlandırdığı için övgü aldı. Yeteneği fark edilmedi ve Langford gişe rekorları kıran filmlerde yer aldı. Yenilmezler: Oyun Sonu ve Bıçaklar Çekildi , ikincisi tarafından yönetildi Rian Johnson . Johnson ayrıca genç yıldızın sahip olduğu yeteneği gördü ve son röportajda bunun hakkında konuştu.

Rian Johnson, Katherine Langford’un özel hediyesini övdü

Langford’un sahneleri Oyunsonu ne yazık ki tiyatro versiyonundan çıkarıldı, ancak oyuncu hala gösteriyi çaldı Bıçaklar Çekildi . İle filmden bir sahneyi parçalara ayırırken Vanity Fuarı Johnson, Langford ile çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı. Cinayetin gizemi, Thrombrey ailesinin patriği Harlen Thrombrey'in şüpheli ölümünü izledi ve zamansız ölümünden onlardan biri sorumlu olabilir.Langford’un karakteri, ölen adamın torunuydu. Film yıldızlardan oluşan bir kadroyu içeriyordu, ancak bu onun sahip çıkmasını engellemedi. Johnson'a göre, Langford sadece harika bir aktris değildi, aynı zamanda dikkat çekici bulduğu başka bir şey de yapabildi: Genç aktris, çekimler sırasında aksanını sürekli ve sorunsuz bir şekilde ayarlamayı başardı.

Katherine Langford harika. O, Toni [Collette] ile birlikte - Katherine de bir Avustralyalı ve aksanlarda çok iyi. Yavaş yavaş fark ettim ki çekimler arasında onunla konuşurken, kiminle konuştuğuna bağlı olarak doğal aksanını sizinkine uyacak şekilde ayarlayacak, ' Johnson açıkladı .

Genç oyuncu sette etkileyiciydi

Film yapımcısı, Langford'un sette bazı insanlarla konuşurken, kendi anadilinde konuşurken de dahil olmak üzere, bir anlamda onların tonunu ve aksanını taklit edebileceğini açıkladı.

Benimle konuşurken, Amerikan aksanıyla konuşuyordu. Toni ile konuşurken Avustralya aksanına geri döndü, ”dedi Johnson. Katherine Langford, tam olarak bir ayna eşleşmesi olmasa da Daniel Craig’in İngilizce aksanı bile kopyalayabildi.

Russell Wilson Frau Percy Harvey

Daniel, yemin ederim, İngilizce diline geçmek gibi başlıyor. Sadece - bu konuda yetenekli. Sanki seninle uğraşmıyormuş gibi, bu onun için ikinci doğa gibi. Ve uluslararası alanda da çok çalışıyor. Sanki - yaptığı her film, farklı bir ülkede. Yani beyninin bu noktada onun aksanının ne olduğundan emin olmaması mümkün, ”diye şaka yaptı Johnson. Yönetmen, 'ama çok hoştu' yorumlayarak sözlerini bitirdi.

Katherine Langford bilim kurgu-fantastik dramada başrol oynamaya hazırlanıyor. Doğal , bu yüzden Amerikan aksanını bir kez daha kullanacak.