Katharine McPhee ve David Foster Yanlış bir magazin haberine rağmen 50 Milyon Dolarlık bir düğün yapmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Doğru olmadığı söylendi.

Göre TAMAM MI! , şarkıcı ile müzik yapımcısı arasında yapılacak evlilikler “tamamen üstte” olacak ve astronomik bir meblağa mal olacak. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Konuk listesi zaten 500 sınırını aştı çünkü tonlarca Hollywood bağlantısı var. David’in doğum günü partileri herhangi bir gösterge ise, Kate Hudson’dan John Mayer’a pek çok A-lister davet edilecek. 'Çıkışın içeriden olduğu iddia edilen kişi, çiftin konum olarak kullanmak üzere bir Malibu konağı kiralayacağını söylerken, Foster ünlü şef Wolfgang Puck'ın menüyü denetlemesini ister. Şüpheli bahşişçi, şarkıcının elbisesine gelince, 'Özel bir parça yaratmak için [haute couture tasarımcısı] Georges Chakra'ya dokunmayı düşünüyor' diyor. 'Son gelinliğinden çok farklı olacak ve David’in kızlarına [Sara ve Erin Foster] onunla seçeneklere baktıracak.'

Görünüşte sahte olan kaynak, McPhee ve Foster'ın birlikte bir düet yapacağını iddia ediyor. 'Yıllar boyunca onları bir araya getiren her şeyi düşünmeleri için özel bir an ve şans olacak. Kesinlikle hatırlanması gereken bir gece olacak, 'diye ekliyor sözde' içeriden '.

Tabloid’in sahte hikayesiyle ilgili birkaç sorun var. Yeni başlayanlar için, Foster’ın net değerinin yaklaşık 30 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor . Müzik yapımcısının büyük bir parti vermek için 20 milyon doları borca ​​girmeyi planlaması pek olası görünmüyor. Bu arada dergi, çiftin töreniyle ilgili tüm ayrıntıları bildiğini iddia ediyor, ancak gerçekte ne zaman gerçekleşeceğini belirtmiyor.

Ek olarak, 50 milyon dolar bir düğüne koymak için saçma bir fiyat etiketidir. Karşılaştırma için, Meghan Markle ve Prince Harry’nin düğünü 45 milyon dolara mal oldu ve bu paranın çoğu, korunma için orduyu işe almak da dahil olmak üzere alınması gereken büyük güvenlik önlemlerine tahsis edildi. Kate Middleton ve Prince William’ın düğünü yaklaşık 35 milyon dolardı.

Derginin şarkıcının gelinliğiyle ilgili bölümü de uydurma. Bu haftanın başlarında, McPhee, gelinlik denerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı . Nişanlısının stilist olan kızı Jordan'ı da beraberinde getirdi. Müzik yapımcısının diğer kızları Sara ve Erin ona eşlik etmedi. Dergi yanlış koruyucu kardeşleri seçti.

Magazin hikayesinin mantıksız ve yanlışlıklarla dolu hikayesine rağmen, Dedikoducu Polis Hala McPhee’nin temsilcisiyle görüştü ve düğünün 50 milyon dolara mal olacağı fikrine güldü. Ayrıca, benzer şekilde, yayın organının makalesinin tamamen uydurma olduğu konusunda bize güvence veren Foster’ın sözcüsüne ulaştık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.