Kate Winslet tabloid bir hikayeye rağmen Botoks, dolgu maddeleri veya diğer kozmetik prosedürleri aşırı yüklemiyor. Bir aktris hakkında başka bir tembel estetik ameliyat söylentisi. Dedikoducu Polis iddiaları düzeltebilir.

mein 600 lb Leben Bernstein Update

KB ancak, aktrisin 'devasa bir dolgu çılgınlığına' gittiğinde ısrar ediyor. Gazeteci, Winslet’in plastik cerrahiyi eleştirme geçmişini ve herhangi bir kozmetik prosedür geçirmediğini defalarca reddettiğini kabul ediyor, ancak 'kaynaklar' nedeniyle bu faktörleri derhal göz ardı ediyor. Tabloid, bu kaynakları veya bunların Winslet ile olan ilişkisini asla tanımlamaz.Bu sözde kaynaklardan biri dergiye, 'Son zamanlarda çok daha fazla iş yaptığı söyleniyor' dedi. “Kate asla bir Hollywood kurbanı olmayacağına yemin etti, ama gerçek şu ki mükemmel ve genç görünmesi için büyük bir baskı altında. Botoks, dolgu maddeleri ve lazer çalışmalarında aşırıya kaçtığı konuşuluyor. '

Dergi, aktrisin en son görünüşünü 'şüpheli bir şekilde hatsız' olarak nitelendiriyor. Kanıt olarak, yayın bir hayranın Winslet'in 'işi yaptığını' söylediğine işaret ediyor. Tabloid, bu hayranın kim olduğunu veya Winslet'i gerçek hayatta görüp görmediklerini belirtmiyor. Sözde 'çizgisiz' görünüm, aslında Winslet'in Ekim ayından itibaren Philadelphia'daki otelinden ayrıldığı bir dizi paparazzi fotoğrafından geliyordu, bu nedenle bu 'hayran' varsa bile, tarafından sağlanan bağlam dışı bir fotoğraftan başka bir şey gördüklerinden şüpheliyiz. tabloid.

Dergi daha sonra, Winslet'in kendisinin, harekete geçmek için yüzünün tam hareketine nasıl ihtiyaç duyduğunu belirttiğini fark eder, ancak yine de gizemli bahşişten daha fazla alıntı için kendi sözlerini reddeder. Görünüşe göre var olmayan ihbarcı, 'Tabii ki Kate kendi istediğini yapma hakkıdır' diyor. 'Ama herkes onun fazla ileri gitmemesini umuyor.'

Tabii ki, tabloid, gerçek iddialarında son derece belirsizdir. Winslet gerçekten prosedürlerle “aşırıya kaçıyorsa”, yüzünün hangi bölgeleri abartılı görünüyor? Dudaklarına, yanaklarına, çenesine, şakaklarına, burnuna veya tamamen başka bir yere dolgu mı oluyor? Kaynak bu kadar açıksa veya biliniyorsa, neden sadece bir tür iş yaptırdığını söylemek yerine tek bir prosedürü belirleyemiyor?

Tabloid'in belirttiği gibi, Winslet, plastik cerrahi fikrine şiddetle karşı çıkıyor . Aktris, 'Şimdi burada kalacak türden kırışıklıklar var' dedi. İnsanlar 'Bilirsiniz, sadece sabah uyandığınız ve' Ah, bu iki saat sonra geçecek 'diye gittiğiniz yerler değil. Hayır, oradalar. İşte böyle. '

Dedikoducu Polis Winslet'in son teknoloji kozmetik şirketi Lancome için on yıldan fazla bir süredir marka elçisi olarak hizmet verdiğini de belirtmek isterim. Yıllardır cilt bakımı ve kozmetikte en iyinin en iyisine erişebildi. Artı, olabildiğince doğal görünmesini sağlamak onun ve şirketin çıkarına. Winslet, rutinlerini ve ürünlerini kapsamlı bir şekilde detaylandırdı ile bir röportajda Vogue , ayrıca yaşlandıkça kırmızı halı etkinliklerine hazırlanma şeklini ciddi şekilde değiştirmek zorunda olduğunu kabul ediyor. Bununla birlikte, bu değişiklikler, bir cerrah aramadan, diyetini ve sıvı seviyelerini izlemekten ibarettir.

Dedikoducu Polis Aktrisin kampındaki güvenilir bir kişiyle görüştü ve bize tabloid raporunun doğru olmadığını garanti etti. Bu şok edici değil, çünkü KB Plastik cerrahi söylentileri söz konusu olduğunda berbat bir sicile sahiptir. Geçtiğimiz ay satış noktasını saçma sapan bir hikaye için aradık. Nicole Kidman 'deri ve kemikler' ve Botoks konusunda aşırıya kaçıyor. Dedikoducu Polis ayrıca magazin dergisinin Katie Holmes 75.000 $ değerinde plastik cerrahi alıyor geçen Eylül. Winslet, hedef alınan en son aktris.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.