Hakkında yeni bir hikaye Kate Upton Dünya Serisinde kıvılcım saçan 'plastik cerrahi' söylentileri tamamen göze çarpıyor. Dedikoducu Polis modelin nişanlısı Houston Astros atıcısı Justin Verlander'a tezahürat yaparken gördüğü ilgiden yararlanmak için üretilmiş gibi görünen bu iddiayı dile getirebilir.

Göre Yaşam tarzı Upton, World Series sırasında “bol ekran süresi” alırken “plastik cerrahi söylentilerine” konu oldu. Gazeteci makalesinde, 'sarışın güzelin bıçak altına girip girmediğini' mi soruyor? Hatta bir kozmetik cerrahın, 'Eğer bir şey yaptırdıysa, çene bölgesindeydi ... Kate'in çenesinde ve çenesinde dolgu olabilir veya çene implantı yaptırmış olabilir.' Sonunda derginin uzmanı, Upton farklı görünüyorsa 'biraz kilo vermiş' olabileceğini de kabul ediyor.Temel olarak, yayın, Upton'un hiç estetik ameliyat geçirmemiş olma ihtimalinin olduğunu kabul ediyor. İzin vermek Dedikoducu Polis gerçekte neyin gittiğini açıklamak ve tabloid'in hatalarına dikkat çekmek için. Çıkışın da belirttiği gibi, Upton beyzbol şampiyonası sırasında 'bol ekran süresi' alıyor ve ona ve World Series'e olan ilginin bir kısmını çekme çabasıyla, dergi görünüşe göre bu hikayeyi uydurmuş.

Açıkçası, bu 'plastik cerrahi söylentilerinin' nerede bulunabileceğinden bahsetmiyor. Ve bunun ihmal edilmesinin nedeni şu anda hiç kimsenin Upton'ın herhangi bir kozmetik iş yapıp yapmadığını sorgulamamasıdır. Dedikoducu Polis arama motorlarını ve sosyal medyayı kontrol ettiyseniz ve aynısını yaparsanız, bununla ilgili başka hiçbir hikaye veya tweet olmadığını da görürsünüz. Aslında, magazin gazetesi, makalesinin bir trafik dönüşü olacağını umarak 'söylentileri' başlatan kişi gibi görünüyor. Ancak dergi çarptı.

ist Nicole Kidman Scheidung Keith Urban

Hakkında hikayeler uydurmak Sports Illustrated Mayo modeli, Astros'un Los Angeles'a karşı şampiyonluğa başlamasından bu yana sıradan hale geldi. Sadece birkaç gün önce Dedikoducu Polis nasıl yapıldığına dair tamamen uydurma bir raporu bozdu. Dünya Serisi Upton modelleri Verlander'a ilham verecek iç çamaşırı . Bu uydurma masal gibi, biz faul diyoruz Yaşam tarzı Upton'ın sözde estetik ameliyatla ilgili makalesi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.