Dır-dir Kate Middleton bir kızı ile hamile Prens William ? Bu hafta bir gazetenin kapağında iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı.

Bu haftanın kapağı Yeni fikir 'Kate'in 4. Bebeği!' ve 'Çok mutluyuz.' Kapakta ayrıca 'Amazing Pics, 1 Mayıs Görüldü' iddiası da var. Derginin sekizinci sayfasına dönün ve başlıkta 'Kate & Wills’in Bebek Sevinci, Charlotte İçin Kız Kardeş' yazıyor. Bununla birlikte, hikayeye gerçekten bir kez bakıldığında, kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacakları kesindir.Klasik olarak Yeni fikir stil, kapak ve başlık tamamen sahte. Hikayede, güvenilmez başlık hemen geri adım atıyor ve bir 'kraliyet yorumcusu' ndan alıntı yapıyor: 'Bir süredir düşündüm Kate dördüncü bir çocuk istiyor ve bence bu kilitlenme bunun olma olasılığını artırdı. ' Peki, bu adam ne yapıyor, Middleton ve Prens William'ı yatak odası penceresinden gözetleyerek? Cidden, bir hikaye ne kadar ürkütücü olabilir?

Görünüşe göre çok daha ürkütücü. Bu sözde kraliyet yorumcusu, boş zamanlarında bir kadın doğum uzmanı gibi görünüyor, 'Her zaman kilitlenmenin bir bebek patlamasıyla sonuçlanacağını düşünmüşümdür, bu yüzden Cambridges'in kulübe katılması beni şaşırtmaz.' Bekle, hamile değiller mi? Peki ya bu manşet?

Hikayenin geri kalanı temelde sadece boşluğu dolduruyor, böylece güvenilmez çıkış, sahtekar başlığını kapağa atabilir. 'Kate, yeni doğum yapmış bir kadınla video bağlantısı üzerinden konuşurken çok anaç görünüyordu' gibi tipik tabloid mecazlarıyla doludur. Huh, yedi yaşından küçük 3 çocuk annesi anne gibi görünüyordu? O hamile olmalı!

Düşesin hamile olması mümkün mü? Elbette, her şey mümkün, ancak saray böyle bir açıklama yapmadı ve tabloid, kanıt olarak Middleton'un 'anneye özgü görünmesinden' başka bir şeye sahip değil. Cidden, dergi kendinden utanmalı, ancak bu yemi kullanan ve taktiği diğer tabloidlerden daha fazla kullanan bu derginin gidişatı için gerçekten eşit - ve bu, alışveriş yapanların dikkatini çekme yeteneğiyle gurur duyan bir sektörde. süpermarkette şüpheli manşetlerle sıraya girmiş.

Mart ayında, itibarsız çıkış, hak iddia etmek için aynı taktiği kullandı. Prens William ve Kate Middleton 'tahta çıktı' Aslında hikaye, Prens Charles'ın İskoçya'da pozitif ve izole bir testten sonra ve Kraliçe Elizabeth'in Windsor Kalesi'nde tecrit edilmesinden sonra salgının ortasında yükselen dük ve düşes hakkındaydı. Derginin kapağındaki bildirisine rağmen Prens William kral değil.

Şubat ayında, tabloid, Prens Harry ve Meghan Markle’ın oğlu Archie 'kaybolmuştu' ama aslında, çocuğu kaçıran tek kişi çaresizce gençlerin fotoğraflarını çekmeye çalışan paparazzilerdi. O sırada yaşadıkları Vancouver'daki kiralık evlerinin duvarlarının arkasında ailesi ile güvende ve sağlamdı. Yeni fikir konu dergi satmaya geldiğinde tamamen utanmaz ve gerçeği bildireceklerine güvenilemez.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.