Dır-dir Kate Middleton dört numaralı bebeğe hamile misiniz? Bir çıkış, o ve Prens William zaten planlar yapıyor. Hadi bir bakalım.Haftalık Bizden Kate Middleton ile Bir Bebek Daha Bebek yazan metinle kapak

(Biz Haftalık)leben mit kelly und ryan abgesagt

'Bir Bebek Daha!'

Kapağı Biz Haftalık Kate Middleton, dev 'Bir Bebek Daha!' Kız olacağını hayal ettiği dördüncü çocuğu için çocukları “kreş dekore edecek”. Kaynaklar, 'Prens William'ı sevimli yavrularını genişletmek . 'Middleton'ın söylendiğine göre 'bu konuda alçakgönüllü davranıyor ve olabileceğini ya da olmayabileceğini söylüyor, ancak özel olarak, kendisi ve William'ın her şeyden çok istediği bir şey.' İkili, 'bu yıl bir ara hamile kalmayı' umuyor. Kraliçe Elizabeth bu haber karşısında 'kesinlikle heyecanlandı ve sevinç gözyaşları yaşadı'. Prens William'ın başka bir bebeği denemeye istekli olduğu iddia ediliyordu, 'ancak bunu düşündükten sonra, William geleceğin neler getirebileceğini dört gözle bekliyor.'

Kaynaklar, Middleton’ın diyetiyle ilgili pek çok ayrıntı sunarak, 'halihazırda tam hazırlık modunda olduğunu ve hamile kalmadan önce mümkün olan en iyi şekle sahip olması için günlük yemeklerine ekstra besinler eklediğini' söylüyor. Hatta görünüşe göre 'çok fazla şeker ve kafeinden de kaçınıyor.' Makale, 'başka bir çocuğun gerçek bir peri masalı olacağını' söyleyerek sona eriyor.

Wer sind Alec Baldwins Brüder

Şüphelerimiz Var

Bu hikaye, Middleton'un bebek için hangi kıyafetleri kullanmayı planladığına dair inanılmaz derecede ayrıntılı, ki bu aslında biraz şüpheli. Nasıl olur Biz Haftalık Middleton hakkındaki tüm bunları biliyor musun? Sadece Kate Middleton ve Prens William bilirdi bu çok bilgi ve Dedikoducu Polis bir Amerikan çıkışıyla konuşacaklarından ciddi şüpheler Biz Haftalık .Blatant Bait-And-Switch

Güvenilirliğinden daha fazlası, bu oldukça bariz bir yem ve değiştirmedir. Kapak bölümü, sanki Middleton hamile kalmış gibi 'bir bebek daha' hakkında ayrıntılar veriyor, ancak hikaye yalnızca sevmek başka bir bebeğe sahip olmak. Yeni fikir son zamanlarda yaptı tamamen aynı hikaye ama Katie Holmes hakkında. Dedikoducu Polis Bu tabloid, kasıtlı olarak yanıltıcı kapağı nedeniyle iflas etmelidir.

Hailey Baldwin Bieber şahsen seslendi Biz Haftalık sahte bir hamilelik söylentisi için birkaç ay önce Instagram'da. Baldwin hakkında bir hikaye uyduracaksa, Middleton hakkında da bir hamilelik hikayesi uydurması mantıklıdır.

Kate Middleton hamileliği, en yaygın tabloid söylentileri . hakkında ayda bir , Dedikoducu Polis henüz büstler başka bir tabloid bunu iddia etmek Middleton bekliyor . Bu hikayeler var henüz doğru değil , bu yüzden bu rapora oldukça şüpheliyiz.

ist Pablo Escobar Frau am Leben

Middleton ve Prens William'ın aktif olarak bir bebek için çalışıp çalışmadıkları konusunda gerçekten hiçbir fikrimiz yok. Açıkçası bu bizi ilgilendirmez. Bununla birlikte, bu çıkışın, bu kadar yaygın ve sık olanı bırakın, bebek hikayeleriyle ilgili olumsuz bir sicili vardır. Herhangi bir somut kanıtı olmadığı için, bu hikayeyi bozuyoruz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Scott Disick und Kylie Jenner

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.