Kate Middleton dördüncü bebeğe hamile, bu haftanın magazin dergilerinden birini bildirdi. Derginin kapak hikayesine göre saray, Cambridge Düşesi'nin küçük bir kızla birlikte üç aylık olduğunu doğruladı. Dedikoducu Polis ancak bunun tamamen doğru olmadığı söylendi.

Temasta Middleton hakkında defalarca ve kanıtlanabilir şekilde yanlış olan, sadece Prens George'un annesi, Prenses Charlotte ve Prens Louis'in 'yeniden beklediğini' öğrendiğini iddia ediyor. Sözde 'saray içerisinden' bir haber çıkışına 'Kate yaklaşık üç aylık hamile' dediği aktarılıyor ve ayrıca 27 Şubat'ta dışarıdayken bir 'tümsek' görülebileceğini iddia ediyor. İsimsiz ve muhtemelen uydurulmuş kaynak. nasıl olduğunu tartışmaya devam ediyor Prens William başka bir çocuğa sahip olma konusunda 'tereddütlüydü' ama Middleton 'kolunu çevirdi.'Dergi daha sonra 'Çocuklarına veya başka birine henüz söylemediler' diye yazıyor. Dedikoducu Polis orada duracak. Magazin dergisi okuyucularının Middleton'un Prens William dışında hamile olduğunu ve sık sık gözden düşürülen çıkış noktasını başka kimsenin bilmediğine inanmasını ister mi? Kapaktaki 'sarayın' hamile olduğunu doğruladığı iddiasının aksine, Dedikoducu Polis Kensington Sarayı'na ulaştığımızda, kesin olmayan terimlerle tamamen yanlış olduğu söylendi. Bir saray sözcüsü, kendilerinden böyle bir duyuru veya teyit gelmediğini açıkça belirtti.

Sık sık çürütülen tabloid, Middleton'ın 27 Şubat'ta nasıl bir 'çarpma' yaşadığını belirttiğinden beri, Dedikoducu Polis o gün düşesin nerede ve ne yaptığını araştırdı. Yayın o gün nerede olduğunu belirtmese de, Middleton'un o zamanlar Kuzey İrlanda'da olduğunu hemen öğrendik. Orada geçirdikleri süre boyunca bir hafta önce Çarşamba, Prens William ve hamile olmayan bir Middleton, Belfast'taki Windsor Park stadyumunda futbol oynadı. birbirleriyle ve bazı küçük çocuklarla.

Ve dergi kapağında Middleton'ın o sabah futbol oynamadan önce giydiği kırmızı Carolina Herrera ceketinin altında bir bebek yumruğu olduğu izlenimini veren bir resim yayınlarken, Dedikoducu Polis daha sonra çekilmiş bir fotoğraf buldum Stadyuma gelen Cambridge Düşesi çok düz bir karnı ile. O akşam ilerleyen saatlerde, Prens William ve Middleton Empire Music Hall'a gittiler. , nane rengi bir elbiseyle özellikle ince görünüyordu. Bize Kensington Sarayı tarafından anlatılanlara ve 27 Şubat'ta Middleton'un çekilmiş görüntülerine dayanarak, onun dört numaralı bebeğe hamile olduğuna inanmak için hiçbir neden yok.

Ayrıca unutmayalım Temasta Sicili. Dört ay önce, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde sürdürülen başka bir kapak hikayesini çürüttü Middleton yeni kraliçe seçiliyorken Prens William bir sonraki kral olur. . Merakla, düşesin üç ay olduğunu söyleyen aynı çıkış, daha önce Temmuz ayında iddia etti. Middleton ve Meghan Markle hem hamileydi hem de aynı tarihte doğdu. . O zamanlar, Cambridge Düşesi'nin küçük bir kız beklediğine ve eski “Suits” aktrisinin ikizleri taşıdığına dair yemin ediyordu.

Miranda Lambert Blake Shelton Baby

Ayrıca derginin kardeş yayınlarının bu anlatıyı kapaklarında nasıl denediklerine de dikkat çekilmelidir. Haziran 2018'de, Yaşam tarzı ısrar etti Middleton, dört numaralı bebeğe 'tekrar hamile' oldu . Eylülde, TAMAM MI! iddia edilen Middleton dördüncü bebeğine hamileydi ve Şubat 2019'da doğum yapacaktı. Ve Ekim'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star elini açıklayan bir kapakla denediğinde Middleton sadece 96 pounddu ve dördüncü bebeğine hamileydi. . Belki bir gün Middleton ve Prens William'ın, Kraliçe Elizabeth'in yaptığı gibi dört çocuğu olur, ancak haberi kesinlikle bozmayacaktır. İçinde Dokunma Kensington Palace da bunu sadece o tabloide doğrulamayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.