Kate Middleton 'soğuk ve mesafeli' değildi Prens William Yeni bir habere rağmen, İsviçre'de arkadaşlarıyla yaptığı kayak gezisinin ardından halka açık bir görünüm sırasında. Dedikoducu Polis Prens William'a kızdığına dair bu iddiayı tamamen düzeltebilir. Doğru olmadığı söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi “Buz Kraliçesi! Kate, Raunchy Kayak Gezisinden Sonra İlk Görünüşte William'ı Dondurdu ”Middleton, kocasının' şehvetli tek başına kayak gezisi 'nden' hoşlanmadı 've bunu herkesin önünde gösterdi. Webloid, St. Patrick Günü'nde Middleton'ın bir etkinlikte 'onaylamadığını gizlemediğini' iddia ediyor. Dahası, çoğu zaman çürütülmüş site olan geleceğin Queen'sinin 'kocasının İsviçre Alpleri'nde kayak yaparken güzel sarışın bir kadınla görülmesinden sonra bir grup erkeği büyülediğini' ileri sürüyor. Çıkış ayrıca Prens William'ın 'skandal gezisi sırasında bir gece kulübünde Sophie Taylor adlı Avustralyalı bir modelle yakınlaştığını' iddia ediyor.Ancak outlet'in makalesi, birbirine bağlanmış bir dizi uydurmadan başka bir şey değildir. İlginç bir şekilde, site, Middleton'ın sözde 'soğuk ve mesafeli' olduğu 'kamuya açık görünüm' hakkında hiçbir ayrıntı sunmuyor. Bunun yerine, uzun öyküsünü imalar ve düpedüz yalanlar etrafında uydurmuş gibi görünüyordu.

İzin vermek Dedikoducu Polis gerçek olarak da bilinen ayrıntıları doldurmak için. St. Patrick Günü'nde Prens William ve Middleton, Londra'daki Cavalry Barracks'taki kantinlerinde İrlandalı Muhafızlarla buluştu. Yüzde 100 Cambridge Düşesi 'soğuk ve mesafeli' görünmüyordu. Ve onun 'eğlendirilmediğine' ve 'onaylamamasını gizlemediğine' dair tüm iddialar uydurulmuştur (yukarıya bakın). Prens William’ın sözde 'skandal gezisine' misilleme olarak görünüşte 'bir grup erkeği büyülediği' iddiası da aynı derecede samimiyetsiz. Gerçek şu ki, Middleton olayda askerlerle basitçe sohbet etti.

Dedikoducu Polis RadarOnline'ı ilk yanlış rapor ettiğinde zaten bozulmuştu Prens William, Sophie Taylor'la Middleton'ı aldattı . Sadece Avustralya modelini de içeren geniş bir grup insanla değil, aynı zamanda Taylor'un erkek arkadaşı da onunla ve Prens William'la İsviçre Alpleri tatil beldesinde birlikteydi. İngiltere'nin gelecekteki kralı ve Taylor 'rahat' olmadı, kayak gezisi de 'şehvetli' değildi.

Ne yazık ki, Dedikoducu Polis en son sahte haberlere şaşırmadı. Yanlış iddia edildiğinde siteyi daha önce bozduk Middleton'un bebek yumruğu vardı 11 ay önce Butan'ı ziyaret ederken. Yine de Dedikoducu Polis Kraliyet içerisinden biriyle görüştüğümüzde, satış noktasının yeni hikayesinin tamamen saçma ve gerçek dışı olduğunu bize garanti etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.