Kate Middleton yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen 4 numaralı bebeğe şimdiden 'hamile' değil. Dedikoducu Polis bu yanlış iddiayı bozabilir. Düşes'in ikiz doğurmasıyla ilgili yanlış olan aynı dergiden geliyor.

Middleton’ın 2017 ve 2018'deki son hamileliği boyunca, Yaşam tarzı defalarca tek yumurta ikizleri beklediğini iddia etti. Dedikoducu Polis bu yalanı her seferinde bozdular ve bunlar Middleton bir erkek bebek doğurduğunda ikiz iddialarının yanlış olduğu kanıtlandı Nisan içinde. Şimdi aynı çıkış, okuyucuların onun 'tekrar hamile' olduğunu keşfettiğine inanmasını istiyor.'Kate için Yolda Bir Başka Bebek', sayının içindeki manşeti okuyor ve burada 'Oğlu Louis'i karşıladıktan üç aydan kısa bir süre sonra içerideki kişiler Kate Middleton'ın tekrar hamile olduğunu söylüyor.' Sözde bir 'kaynak' ın 'Kate'e yakın olanlar onun 4 numaralı bebeğe hamile olduğunu söylüyorlar!' 'Kate'e yakın olanlar söylüyor' ifadesine dikkat edin. Bu, bu 'kaynağın' ilk elden bilgisi olmadığını ve yayının kendisinin doğrudan onayı olmadığını gösterir.

Yine de, Middleton'un alkolden uzak durması ve mide bulantısı olduğu iddia edilen 'hamileliğin tüm belirtilerini gösterdiği' ve kendisi ve Prens William'ın iki kız ve iki erkek çocuğu olması için 'Charlotte'a küçük bir kız kardeş vermek istedikleri' iddia ediliyor. Gazeteci ayrıca Middleton'ın bir kez daha 'beklediği işaretler arasında' bir 'ortadan kaybolma eylemi' yaptığını iddia ediyor, ancak hikâyesinde daha sonra Prens Louis ile doğum izninde olduğunu itiraf ediyor.

Dergi hiçbir noktada Middleton'un ikizleri beklediği konusunda defalarca yalan söylediğini kabul etmiyor. Çıkış, sahte iddialarını hiçbir zaman geri almadı, özür diledi ya da Düşes'in neden iki kız yerine sadece bir çocuğu, daha az olmayan bir çocuğu doğurduğuna dair bir açıklama yapmadı. Yayına güvenilemeyeceğini söylemek çok büyük bir eksiklik olur. Ve hiçbir saygın medya, Middleton'ın tekrar hamile kaldığına dair bir şey söylemedi.

Prens Louis’in doğumundan beri Middleton'un 4 numaralı bebeğe bile gideceği hakkında spekülasyon . Gibi İnsanlar Bazıları Kraliçe Elizabeth gibi dört çocuk isteyebileceğini iddia ederken, diğerleri şiddetli sabah bulantısı ile mücadelesi düşünüldüğünde üç hamileliğin fazlasıyla yeterli olabileceğini öne sürüyor. Geçen ay, dördüncü çocuk sahibi olma konusunda , Biz Haftalık planın üç çocuk için olduğunu ve çiftin artık 'memnun' göründüğünü, ancak 'asla asla deme' olduğunu bildirdi.

Her iki dergi de 'başka bir bebek' in 'yolda' olduğunu bildirmedi. Ve bir Kensington Sarayı sözcüsü anlatıyor Dedikoducu Polis herhangi bir hamilelik duyurusunun geleceğini resmi 'Kensington Royal' Twitter hesabından . Hayranların kendilerinin de görebileceği gibi, son günlerde Prens William’ın İsrail gezisiyle ilgili birden fazla gönderi var, ancak karısının tekrar hamile kalmasıyla ilgili hiçbir şey yok. Middleton dördüncü bir çocuğa sahip olmayı seçerse, gerçek haber oradan gelecek, geçen yıl ikizlerinin olduğu hakkında yalan söyledikten sonra satılan bir tabloid değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.