Kate Middleton 'yeni kraliçe' olarak adlandırılmamış ve Prens William bir habere rağmen, bir sonraki kral olmaya aday gösterildi. Dedikoducu Polis o haftanın magazin dergilerinden birinin kapağındaki bu iddiayı düzeltebilir. Bunun doğru olmadığı söylendi.

Göre Temasta , 'Birden fazla içeriden' iddia ediyor Kraliçe Elizabeth 'haleflerini el ile seçti ve bu onun oğlu değil Prens Charles ”Ve ikinci eşi Camilla Parker Bowles. Gazetenin sözde 'kaynağı', 'Tahtı yeni nesil kraliyet ailesi Kate ve William'a devretmeyi tercih eder' diyor. Ve derginin habercisi 'taç giyme töreninin 500 milyon dolarlık bir etkinlik olacağını' iddia ediyor.Yayının sözde 'kaynağı', kraliçenin Prens William ve Middleton'un 'her ikisinin de onun yerine geçecek tüm doğru özelliklere sahip olduğunu' hissettiğini iddia ediyor. Parker Bowles ile ilişkisi olan Prens Charles'ın aksine, Majesteleri torununun ve karısının 'kayda değer ölçüde skandalsız' olduklarından mutlu. Ek olarak, çıkışa dikkat çekiyor, Prens William ve Middleton'ın aşırı derecede popüler olmasının zararı yok.

Sözde 'kaynak', 92 yaşındaki Kraliçe Elizabeth'in 'Charles'ın tahta geçmek için çok yaşlı olduğunu düşündüğünü' iddia etmeye devam ediyor. Görünüşte sahte içeriden biri, 'William'ın doğrudan kral olmaya gitmesi daha mantıklı' diyor. Ve üzgün olmasına rağmen, 'Charles annesinin fikrini değiştirecek hiçbir şey söyleyemez' diye ekliyor kötü bilgilendirilmiş ihbarcı.

Gerçekte, Kraliçe Elizabeth her zaman en büyük oğlunun onun yerine geçmesini istemiştir. Nisan ayında, Prens Charles, Commonwealth'in bir sonraki başkanı seçildi annesi diğer liderlere söyledikten sonra, Prens Charles'ın babamın 1949'da başlattığı ve 1952'deki ölümünden beri yaptığı önemli işi sürdürmesinin “samimi dileğiydi”. Ve yüzlerce olay ve nişanla Prens Charles her yıl, genellikle kraliçe adına katılıyor, açıkça bir sonraki kral olmak için yetiştiriliyor.

Dahası, bazen yanlış olan Amerikan tabloidinin aksine, İngiliz basını bu hafta Kraliçe Elizabeth'in üç yıl sonra 95 yaşında nasıl istifa edip yürütme yetkilerini Prens Regent rolünü üstlenecek olan Charles ölümünden sonrasına kadar, bu noktada kral olacaktı. Olarak önemli ölçüde Dedikoducu Polis daha önce bahsetti, İngiliz tahtına miras çok özel kurallara ve düzenlemelere dayanmaktadır ve Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ın yerine Prens William'ı kral yapmak istese bile (ki bunu yapmak istemez), Parlamento bunun olmasına izin verecek bir yasa çıkarmak zorunda kalacaktır. Majesteleri, torununun Prens Charles'ı taca atlamasını istediğini söyleyemez.

Ayrıca belirtilmelidir ki, Temasta Kapakta, Prens William ve Middleton'ın nasıl yeni kral ve kraliçe olduklarını iddia eden bu türden bir açıklama yapılmadı. 500 milyon dolarlık taç giyme töreninden de söz edilmedi. Magazin masalıyla ilgili kayıt üzerine yorum yapma yetkisi olmayan bir Kensington Sarayı çalışanı, Dedikoducu Polis makale doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.