Kate Middleton Yeni bir habere rağmen 96 kilo ve dördüncü bebeğine hamile değil. Dedikoducu Polis Bu haftanın magazin dergilerinden birinin kapağında yer alan ve diğer mecralar tarafından alınan bu iddiayı düzeltebilir. Bir Kensington Sarayı yetkilisi, bir Amerikan dergisinin, kraliyet ailesinin diğer üyelerinden önce Middleton ve Prens William başka bir çocuk bekliyorlar.

Göre Star , 'Prens Louis'in doğumundan altı ay sonra Düşes Kate, Prens William’ın hoş sürprizine çok benzeyen dört numaralı bebeğe tekrar hamile.' Daha inandırıcı görünmesi için, magazin gazetesi bir saray 'içeriden' olduğunu iddia ediyor ve 'Kate ve William bebek doğduktan sonra oldukça hızlı bir şekilde tekrar denemeye başladılar, ancak bunun olmasını beklemiyorlardı. ' Ancak çıkış iddiasına göre, 'Kate’in korkutucu derecede zayıf figürleri saray arkadaşlarını endişelendiriyor.'Dergi özellikle, Middleton'ın '96 kiloya kadar küçücük bir diyet yaptığından beri her zamankinden daha ince göründüğünü', ancak 'onun (ve gelecekteki bebeğinin) iyiliği için endişeler' olduğunu savunuyor. Sözde 'saray arkadaşlarından' biri yayına şöyle devam ediyor: 'Birinin isteyeceği son şey Kate veya gelecekteki bebeğinin yetersiz beslenmesidir. Umut, birkaç kilo almasıdır. '

Tabloid, Middleton'ın Prens Harry ve Meghan Markle'ın bebek haberini gölgede bırakmasını istemediği için henüz hamilelik iddiasını açıklamak istemediğini iddia ediyor. 'Saray köstebeği' Middleton'un 'Majesteleri Kraliçe Elizabeth'e söylemediğini' belirtiyor. Hükümdarın nasıl dört çocuğu olduğuna işaret eden derginin kaynağı, George, Charlotte ve Louis'den sonra başka bir çocuğa sahip olmanın 'Kate için onun izinden gitmesi için iyi bir yol olacağını' iddia ediyor.

İzin vermek Dedikoducu Polis okuyucuları kapak hikayesine şüpheyle yaklaştıracak birkaç uyarı işaretini belirtmek. Başlangıç ​​olarak, bir 'saray köstebeği' veya başka herhangi bir çalışan, Middleton'dan asla 'Kate' olarak bahsetmez. O, iyi arkadaşları için “Catherine” ve onunla çalışanlar için Majesteleri veya Cambridge Düşesi.

Ayrıca, bir İngiliz personel, 'Umut, birkaç kilo almasıdır' demezdi. İngiltere'de bu kişi 'taş' sistemi veya muhtemelen kilogram kullanarak ağırlığını ölçüyordu. Son olarak, magazin dergisi okuyucularından, adı bilinmeyen ve izlenemeyen bir 'saray köstebeği' nin Middleton'ın kraliyet ailesinin geri kalanından önce dördüncü çocuğuna hamile olduğu hakkında her şeyi bildiğine inanmalarını istiyor ve sonra bu bilgiyi sık sık paylaşmayı seçti. itibarını yitirmiş Amerikan tabloidi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, eşit derecede güvenilmez Yeni fikir gerçeği kontrol etme zahmetine girmeden hikayeyi aldı. Yine de ne zaman Dedikoducu Polis bunu bir Kensington Sarayı görevlisine sundu, kişi derginin iddiaları hakkında kahkaha attı.

Bahsetmeyi taşıyor Star Middleton ve kocası hakkında defalarca yanıldı. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis kapağında yanlış bir şekilde devam ettirdiği zaman magazin dergisini bozdu. Prens William ve Middleton bir sonraki kral ve kraliçe olacaktı ingiltere. Tabii ki, Kraliçe Elizabeth, bir sonraki hükümdar olarak Prens Charles'a desteğini dile getirdi ve Prens William'ın tahta geçmesi için Majestelerinin değil Parlamentonun değiştirmek zorunda kalacağı veraset kuralları var. Gerçeklere dayalı olarak kusurlu olan bu makaleye çok benzer şekilde, Middleton'un 96 kilo olduğu ve dördüncü bebeğine hamile olduğu hakkındaki güncel yazı da benzer şekilde doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.