Kate Middleton Bir yıl önce tekrar hamile kalamayacağını iddia eden bir rapora rağmen, başka bir çocuğa sahip olmak için hiçbir zaman bir taşıyıcı anne kullanmamıştı. Tabii Cambridge Düşesi şu anda hamile ve Nisan ayında doğacak. Dedikoducu Polis orijinal hikayenin ne kadar yanlış olduğunu göstermek için 17 Şubat 2017 tarihli bu baskına dönüp bakıyor.

Bir yıl önce, Radar Çevrimiçi 'Sopa-İnce Prenses Kate, Tüp Bebek Vekili İçin Gizlice Alışveriş Yapıyor!' başlığında duyuruldu. Web sitesi, 'yıpratıcı bir evlilik' ve sözde sağlık sorunları ortasında, Middleton'un 'bebek sahibi olmak için test tüpü prosedürlerine yöneldiğini' iddia etti. Blog, anneyi iki 'bulimik ve anoreksik' olarak değerlendirdi ve 'başka bir hamileliğe dayanacak kadar güçlü' olmadığını iddia etti. Yaygın olarak bilindiği gibi, kraliyet daha önce Prens George ve Prens Charlotte ile hamileliğinin ilk aşamalarında şiddetli bir sabah bulantısı türü olan hiperemezis gravidarum ile mücadele etmişti.Şimdi site Middleton'un 'hamile kalamayacağını' iddia etti ve kocası Prens William'ı bir gebelik taşıyıcısının yardımıyla in vitro fertilizasyon yapmaya 'ikna ettiğini' iddia etti. Middleton, 'bir vekil işe almayı planladı o sırada blog, çocuklarının “başka bir kardeşi” olmasını sağlamak için bebeği terim ettirmek için ”dedi. Ayrıca Middleton'ın bir 'çaresizlik ve gönül yarası kabusu' içinde olduğu iddia edildi ve sözde 'asilzadeler içerden', 'yeni bir bebeğin evlilik sorunlarını çözeceğine ikna oldu.

Ancak Middleton ve Prince William aslında 'evlilik sorunları' yaşamıyordu ve hayatının bir 'kabus' olduğu iddiasını destekleyecek hiçbir kanıt yoktu. Bir Kensington Sarayı yetkilisi de raporun tamamını reddetti. Dedikodu Polis arka planda 'magazin çöpü' olarak. Çiftin bir vekil kullanmaya niyeti yoktu ve aylar sonra Eylül ayında açıklandığında haklı çıktık. Middleton yine hamileydi .

Ve süre Middleton’ın büyüyen bebek yumruğu sergilendi , priz, hamile kalamayacağını ve bir taşıyıcı anne kullanacağını asla yanlış bir şekilde kabul etmedi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hamilelik daha fazla yanlış söylentilerin ortaya çıkmasına neden oldu. Örneğin, Yaşam tarzı Middleton'ın ikizler beklediğini defalarca iddia etti, bu da RadarOnline'ın kardeş yayını tarafından yapılan sahte bir iddia TAMAM MI! . Tekrar tekrar bildirdiğimiz gibi ve Kensington Sarayı doğruladı, Middleton sadece bir bebek taşıyor .

Sahte ikiz anlatısının en son yinelemesinde, doktorların kraliyet bekleyen yatak istirahati istediği de iddia edildi. Ancak bu ayın başlarında da belirttiğimiz gibi, Middleton görevlerine ayak uyduruyor ve resmi olarak görünmeye devam ediyor. Hatta Pazar günü BAFTA'larda olması bekleniyor. Ancak dedikodu medyasının görünüşte onun hakkında doğru bir şekilde haber veremeyeceği düşünülürse, belki de magazin gazeteleri hamilelik konusundan hep birlikte kaçınmalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.