Vardır Kate Middleton Paylaştığı evden 'taşındı' Prens William Onu aldattığı söylentilerinin ardından bir “deneme ayrılığı” sırasında? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin kapak hikayesinin arkasındaki dayanak bu. Dedikoducu Polis ancak bu yanlış raporu düzeltebilir.

Göre Küre , Middleton ve üç çocuğu, Cambridge Dükü'nü aile dostu Rose Hanbury'ye bağlayan suçlamalar nedeniyle, kendisi ve Prens William'ın taşra arazisi Anmer Hall'dan 'taşındı'. Süpermarket gazetesi, Middleton'ın Prince William'ın iddia edilen 'ihaneti' yüzünden 'o kadar paramparça' olduğunu ve avukatları boşanma konuşsa bile 'mahkeme ayrılığının' ortasında olduklarını iddia ediyor. Dergi ayrıca Middleton ve Prenses Charlotte ile prensler George ve Louis'in artık ebeveynlerinin evinde yaşadığını iddia ediyor.



Sözde bir 'saray sarayı', sık sık çürütülmüş bir yayında, Kraliçe Elizabeth'in son olaylara 'öfkeli' olduğunu söyleyerek aktarılıyor. Sözde ihbarcı, kraliçenin “küçük George'un Kral olacağını bildiğini iddia ediyor. Middletonlar mavi kanlar olmadığı için kraliyet ailesinin onun halk tarafından yetiştirilmesine izin vermesi mümkün değil ”.

İddia edilen 'kraliyet içeriden' ısrar ediyor, 'William kaygıyla yanındaydı' çünkü Middleton 'onu görmeyecek veya onunla konuşmayacak.' Middleton’ın 'duygusal durumu büyük bir endişe' diye ekleyen isimsiz ve görünüşte uydurulmuş kaynak 'O çaresiz' diye devam ediyor. Makalede göze batan bir şekilde eksik olan, Middleton'ın sözde Anmer Hall'dan ebeveynlerinin evine taşındığı zaman ya da ABD merkezli süpermarket tabloidinin bunu bilen tek çıkış yolu olduğu, saygın hiçbir haber kuruluşu ise düşesin bir 'Deneme ayrılığı.'

Gerçek şu ki, Middleton ve Prens William bir 'deneme ayrılığı' içinde değiller. Kocasını görmeyen veya onunla konuşmayan Cambridge Düşesi'nden çok uzakta, Middleton ve Prens William Paskalya'yı birlikte geçirdiler ve hatta Windsor Kalesi'ndeki St. George Şapeli'ndeki kilise ayinlerinden sonra yeni evlerinde Prens Harry ve Meghan Markle'ı ziyaret ettiler. Ayrıca, Middleton'ın 'duygusal durumu' ile ilgili endişelerin aksine, çeşitli kuruluşlar, Avustralya ve Yeni Zelanda'dan gelenlerin askeri çabalarını anmak üzere Perşembe günkü Anzak Günü ayini için Westminster Abbey'e girerken Prens Harry ile nasıl gülümsediğini ve güldüğünü belirtti. tüm savaşlarda hizmet eden ve fedakarlık yapan.

Gibi Dedikoducu Polis daha önce de belirtildiği gibi, kraliyet ailesinin avukatları hile söylentilerini 'yanlış spekülasyon' olarak nitelendirerek yalanladılar. Ayrıca aldatma suçlamalarının yanlış olduğu söylendi. Elbette bu, Küre , kraliyet ailesi hakkında uzun masallar üretmek için bir sicile sahip. Örneğin, yalnızca bir hafta önce, hakkındaki gerçek dışı hikayeyi düzelttik. Prens William ve Middleton 'boşanma görüşmeleri' yapıyor.

Bundan önce, Dedikoducu Polis dergiyi, Prens William, tahtı cinayetle suçladığı Prens Charles'ın elinden aldı. . Ayrıca yakın zamanda yayını başka bir sahte iddia için de ortaya çıkardık. Kraliçe Elizabeth, Prens Charles ve Camilla Parker Bowles'a boşanma emri veriyor . Bu makalelerden hiçbiri doğru değildi ve Middleton'un 'taşınması' ve Prens William ile 'deneme ayrılığı' içinde olmasıyla ilgili son parça da değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.