Kate Middleton yeni bir tabloid raporunun aksine, IV damlamasına bağlı olmadığı gibi, yatağında 'yirmi dört saat doktorların bakımı' ile sınırlı da değil. Dedikoducu Polis bu iddiayı düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Asılsız iddiaya son sayısında ulaşılabilir. TAMAM MI! , 'Kate Zor Takılıyor' başlığında yazıyor. Eşlik eden hikayede, şüpheli bir şekilde, üçüncü hamileliğinin başında şiddetli sabah bulantısı ile vurulan Cambridge Düşesi'nin şu anda '24 saat doktorların bakımı' ile bir IV damlamasına bağlı olduğu iddia ediliyor. Sözde 'saray içerdekiler' denen kişinin, 'Kate sabahları George'u göremediği için kalbi kırıldı, ancak sağlığının ve bebeğinin sağlığının her şeyden önce geldiğini biliyor. Sadece tüm aile için güçlü kalmaya çalışıyor. 'Yayının görünüşte uydurma 'kaynağı', Middleton'ın 'görev dışı' olduğunu iddia ederek Prens William'ı 'boşluğu almaya' bıraktı. Derginin şüpheli habercisi, 'Zor, çünkü Kate için çok endişeliydi. Çok fazla stres vardı, ancak ikisi de 'bu da geçecek' tavrını sürdürmeye çalışıyorlar. William, gücüne hayranlık duyuyor. '

Fakat Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve tümünün TAMAM MI! En yeni hikayesi bir uydurmadan başka bir şey değildir. Middleton'ın hiperemezis gravidarum'dan muzdarip olduğu zaman hak ettiği bir mola verdiği doğru olsa da, kesinlikle 'hizmet dışı' değil. Aslında, Cambridge Düşesi, geçen hafta Londra'daki Coach Core mezuniyetinde Prens William ve Prens Harry'e katıldı, özellikle iyi bir ruh hali içinde. Açıkçası, Kensington Palace (aşağıya bakınız) tarafından kanıtlandığı üzere, derginin yanlış iddiasının aksine, bir IV damlamasına bağlanmamış.

Maalesef bu ilk değil Dedikoducu Polis kraliyet hakkında sahte bir rapor hazırladığı için güvenilmez gazeteyi düzeltti. Örneğin, Eylül ayında dergiyi, asılsız bir kapak hikayesinde yanlış bir şekilde iddia ettiği için Kensington Palace, Middleton'ın 'bir kıza sahip olduğunu' doğruladı. Bu doğru değildi ve aynı şey bu son karışım için de geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.