Kate Middleton tamamen yanıltıcı bir rapora rağmen 'kokain bombasıyla vurulmadı'. Dedikoducu Polis bu çirkin sahte haber örneğini ifşa edebilir.

Gibi Dedikoducu Polis Pazartesi günü açıklandı Middleton üçüncü çocuğunu Prens William'dan bekliyor. . Radar Çevrimiçi o sevinçli haberi aldı ve 'SKANDAL BEKLİYOR: Hamile Kate Middleton Kokain Bombası İle Vurdu' başlığıyla saf, katıksız tıklama tuzağı yapmaya karar verdi. İfadeler, okuyucuları Cambridge Düşesi'nin bir uyuşturucu skandalıyla doğrudan ilgisi olduğuna inanmaya yönlendirmek için tasarlandı. Ancak bu ciddi ima, büyük bir abartıdır.Gerçekte, webloid'in hikayesi, Londra'da binlerce insan tarafından kullanılan hastane St. Mary's'te bulunduğu iddia edilen kokain kalıntıları hakkındadır. Middleton, tıbbi tesiste hem Prens George'u hem de Prenses Charlotte'u doğurduğu için bu insanlardan biridir. Ama uyuşturucu soruşturmasının onunla hiçbir ilgisi yok. Aslında, yasadışı madde doğum koğuşunda bile yoktu.

Ama asıl saçmalık şu: Büyük Londra hastanesinde bulunduğu iddia edilen kokain kalıntısı iki yıldan daha uzun bir süre önce bulundu ve web sitesi makalesini, Ayna Bu 29 Nisan 2015 tarihli. Prenses Charlotte doğmadan önceydi. Basitçe Middleton’ın üçüncü hamileliği yeni ilan edildiği için, yayın organı kendisi ve Prens William’ın 'eski bir kokain bombası tarafından sallandığını' iddia eden güncelliğini yitirmiş iddiaları yeniden gündeme getirmeye karar verdi. Ama o zamanlar sallanmadılar ve şimdi de değildiler. Aslında, o zamanlar Kensington Sarayı, bunun kraliyet ailesi için değil, 'hastane meselesi' olduğunu açıkça söylemişti.

Yine de, çevrimiçi yayın şu anda dramatik bir şekilde soruyor: “Middleton'ın üçüncü çocuğunu hastanede güvenle yapabilmesi için durum şimdi temizlendi mi? Mart ayında parti arkadaşları ve güzel kadınlarla yaptığı cilveli kayak tatilinden sonra evlilik danışmanlığı almakla da uğraşırken Middleton ve William'ı rahatsız edebilir. ' Elbette bu da yalan haber. Dedikoducu Polis sansasyonel iddia için bu yılın başlarında webloid'i çağırdı Prens William bir hile skandalı içindeydi . Birkaç ay sonra, bu gerçek olmayan öncül haksız yere iddialarda bulunmak için kullanıldı. Prens William ve Kate Middleton evlilik danışmanlığındaydı .

Her durumda, RadarOnline, yalnızca tıklamaları puanlamak için gerçeği büyük ölçüde çarpıttı. Ancak iki yıl önceki bir makaleyi alıp hamile bir Middleton'ın artık bir 'kokain bombası' ile 'vurulduğunu' iddia etmek için kullanmak gerçekten de solgun olmanın ötesinde.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.