Magazin dergileri kraliyet bebeklerini sever ve onlar hakkında sürekli haber verir. Şimdi bir tabloid bunu bildiriyor Kate Middleton ikizlere hamile 2021'e giriyor. Sırada iki yeni isim olacak mı? Dedikoducu Polis araştırır.

'Kate için İki Kat Bebek Sevinci'

Bu hafta kapak hikayesinde Temasta 'Kate için ikizler' yolda. Bir kaynak 'Kate ve William ikiz doğuracaklarını aileye duyurdu,' diyen bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, 'şansım olmadan ... [denedikten] sonra.' İki bile IVF olarak kabul edildi ama sonra aniden ikizlere hamile kaldı. ' Noel'den sonra Middleton'un 'hamileliğinin geri kalanında kraliyet görevlerinden bir adım geri çekilmesi' bekleniyor.'Anne Olmak İçin Doğdu'

Gazete, Middleton'ın 'anneliği çok ciddiye aldığını' ve kilitlenme sırasında çocuklarını büyütmeye 'somurtkan' olmaya başladığını söylüyor. Aynı anda iki çocuk sahibi olmak 'herkes için göz korkutucu' olsa da, Cambridges 'baskı altında bükülmez ve her zaman meydan okumaya hazırdır.' Makale, çiftin onuncu evlilik yıldönümüne denk geldiğinden 'bebek haberleri mükemmel bir zamanlamadır' diyerek sona eriyor.

Markle’ın Düşük Yapması Mali Kazanç İçin Kullanılıyor

Bu haber, Meghan Markle'nin düşük yaptığını açıklamasının ardından geliyor. Bu trajedi, kapak dahil olmak üzere bu hikaye boyunca istismar edildi. Ondan pasajlar aktarıyor New York Times op-ed bütünüyle 'keder ve neşe' anlatısı oluşturmaktır. Gazeteci, Middleton'ın Markle'a iyi haberi verdiği telefon görüşmesini anlatacak kadar ileri gider. Bu, başka türlü aptalca bir hikayeye eklenecek gereksiz, tatsız bir kırışıklıktı.

Dedikoducu Polis bu hikayeden her şeyden daha iğreniyor. Rolde kadınların tek yeri anne olmakmış gibi davranıyor ve Middleton'u çocuklara takıntılı, 'anne olmanın mutlak doğallığı' olan biri olarak tasvir ediyor. İkizlere sahip olmanın bir zorluk olduğunu söylemek özellikle aptalca, ancak Cambridge’in “baskı altında bükülmeyin”, sanki ikizlerin ebeveynleri sadece zorluğa hazır olmadıkları için mücadele ediyormuş gibi. Cambridge’in ayrıca çocuklarını yetiştirmeye yardımcı olacak eksiksiz bir kadroya erişimi var, bu da kesinlikle 'baskı altında kalmamalarına' yardımcı olacak.

Middleton Hamile mi?

Bu tabloid'in Middleton'ın ikizlere hamile olduğuna dair sahip olduğu tek kanıt, şüpheli kaynaklarının ifadesidir. Dedikoducu Polis okudu bu tam hikaye O kadar çok kez Middleton'ın hamile olduğunu doğrulayana kadar hamile olduğuna inanmayacağız. İkiz kraliyet haberleri, dergi satmak için “Meghan'ın bebeği kalp kırıklığını” kullanan bir tabloidden değil, saraydan gelecek.

Haben sich Tim Mcgraw und Faith Hill getrennt?

Tabloid Güvenilir olmamalı

Temasta kraliyet ailesine gelince, kanıtı hiçe sayarak, istediği her şeyi sık sık yayınlar. Prenses Diana’nın ölmekte olan dileğinin Prens William kral olacak Prens Charles yerine, ama bu onun ifade ettiği inançlarının kasıtlı bir yanlış beyanıydı. O dedi Markle ve Prens Harry uzun vadede birbirlerine açıkça yapışmalarına rağmen ayrılıyorlardı. Ayrıca Camilla Parker Bowles'ın taht için Middleton'la savaşmak , ki bu sadece aptalca - gerçek dışı ve imkansız bahsetmeye gerek yok.

Geçen Noel, Yeni fikir Middleton'ın yapacağını söyledi Eylül ayında ikizler . The Enquirer yapacağını söyledi Mayıs ayında ikizler , süre Küre yapacağını söyledi Temmuz ayında ikizler . Bu sadece Temasta Bu sahte hikayeyi yürütme sırası. Middleton gerçekten hamileyse, bu sadece kozmik bir tesadüf olur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Wer ist Lionel Richie verheiratet mit

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.