Yeni bir habere göre, Prens William giderek daha fazla endişe duyuyor Kate Middleton En son kamuoyunda göründüğü sırada daha zayıf göründükten sonra kilosu ve sağlığı. İşte hikaye ne diyor ve ne Dedikoducu Polis söylenti ile ilgili araştırmamızda bulundu.

Prens William Endişeli, Kate Middleton Çalışıyor

'William's Fears For Skinny Kate' başlığını okuyor Yaşam tarzı En son hikayesi. Çift, kısa süre önce, Kraliçe Elizabeth Hastanesi ziyareti sırasında salgın sonrası ilk yüz yüze görünümünü birlikte yaptı ve dergiye göre, Middleton için her zamankinden daha zayıf göründüğü için bir endişe dalgası yarattı. İsimsiz bir kaynak, 'Her zamankinden daha stresli,' dedi. İçeriden biri, Kraliçe Elizabeth için kraliyet nişanlarını takip etmekle üç çocuğuna bakmak arasında, Middleton'un mücadele ettiğini ortaya çıkardı.'Kendine ayıracak bir dakikası yok ve başa çıkmakta zorlanıyor' diye devam ediyor içeriden. 'Şimdi bunun sonucunda ağırlığı düştü ve William da dahil olmak üzere ona yakın olanlar endişeli.' Cambridge Düşesi, yabancılar için bir araya getirilmiş gibi görünse de, sözde pek iyi bir arada tutmuyor. İsimsiz bireysel iddia, 'Kate bunalmış hissettiğinde uyuyamıyor ve yemek yemeyi unutuyor,' diye iddia ediyor. 'Halkın ortasına çıktığında cesur bir tavır sergileyecek, ama kapalı kapılar ardında son derece sinirli ve çabuk sinirleniyor.'

Görünüşe göre bu anlıklık kocasından kaçmamıştı. Kraliyet habercisi, 'William gizlice kraliçeye Kate'in programını zayıflatmak için danıştı,' diyor. Kraliçe Elizabeth, koronavirüsten korunmak için ekstra önlemler aldığından, görünüşe göre Middleton ile daha fazla ilgilenmeye başladı. Ek olarak, kuşatılmış karısına yardım etmek için bir plan oluşturdu. Şaşırtıcı bir şekilde bilgili kaynak, 'Zaten uygulamalı bir baba ama Kate'in kendine bakması için biraz zaman ayırmak için daha fazla sorumluluk almakta ısrar ediyor,' diye ekliyor. “Kate mükemmeliyetçi ve çok şey aldığını kabul etmeyi reddettiği zamanlar oluyor. William'ın çocuksuz birlikte kaliteli zaman geçirebilmeleri için romantik bir tatil düzenlemesinin nedeni bu, ”diye devam ediyor içeriden.

Kaynaklara göre, Prens William çocuklarını Middleton’ın annesine bırakıp onu götürmeden önce… bir yere götürmeyi planlıyor. Ancak nerede açıklanmadı. 'Tüm çabalarını ve sıkı çalışmasını takdir ediyor ve William Kate'in tekrar eski hali gibi daha iyi hissetmesini istiyor.'

Kate Middleton’ın Ağırlığıyla Gerçekte Neler Oluyor?

Bu hikayedeki iddialarla ilgili birkaç sorun var. Tüm bunların nedeni ile başlayalım: Middleton’ın son zamanlarda ortaya çıkışı. Makalenin tamamı, Middleton’ın sağlığının krizde olabileceğinin ne kadar açık ve açık olduğuna odaklanıyor. Sonuçta, hikayeye göre, 'pek çok kişi' gündemden haftalar sonra 'bakışını' fark etti ', bu hem apaçık yanlış hem de makalenin ne kadar meşgul olduğuna dair iddialarıyla çelişiyor. Yine de, yeni bir kaynakla 'Altındaki baskının onu yıprattığını söyleyebilirsin' diyen magazin dergisinin kullandığı fotoğrafa bir göz atalım.

Kate Middleton, mavi daireli mavi desenli elbisesiyle gülümsüyor

NORFOLK, İNGİLTERE - 5 TEMMUZ: Catherine, Cambridge Düşesi, İngiltere'nin Norfolk kentinde 5 Temmuz 2020'de NHS doğum günü kutlamaları kapsamında King's Lynn'deki Queen Elizabeth Hastanesi'ni ziyaret etti. Pazar günü, Ulusal Sağlık Hizmeti'nin (NHS) kuruluşunun 72. yıldönümü. İngiltere, Covid-19 salgını sırasında yaptıkları çalışmalardan dolayı NHS'sini selamladı. (Fotoğraf Joe Giddens - WPA Pool / Getty Images)

O resme ek olarak, etkinlikteki tüm basın fotoğraflarını inceledik. Prizin ağırlığı ve görünüşü hakkındaki iddialarına yakın bir şeyi açığa çıkaran tek bir tane bile bulamadık. 38 yaşında bir üç çocuk annesi ve muhtemelen gelecekteki İngiltere Kraliçesi, hayal edilemeyecek bir sorumluluk ve inceleme pozisyonu ve hala harika görünüyor. Gazetecinin bu iddiaları bu fotoğrafın yanında yayınlamakta kendini rahat hissetmesi inanılmaz. Bu fotoğraflar için endişelenebilecek tek şey, birinin çökmek üzere olduğuna dair 'bariz' bir kanıt olduğunu iddia etmesidir - eğer birinin sahip olduğu tek paket buysa işte bir beyin veya göz problemi vardır.

Bunun karantinadan bu yana ilk kez ortaya çıkmadığını da belirtmekte fayda var. O ve kocasının Mayıs ayından beri ilk kez birlikte fotoğrafını çekiyorlar, elbette, ancak magazin dergisinin dediği gibi, Middleton Haziran ve Temmuz ayları boyunca etkinliklerde yer aldı - görünüşü bir şok olarak nasıl geliyor? 25 ve 18 Haziran'daki görünümlerinin yanı sıra Mayıs ayındaki bir videoda William ile ortak görünümünden fotoğraflar var. Kıyafet değişiklikleri bir yana, geçtiğimiz birkaç ayın fotoğraflarından herhangi biriyle çıkmak imkansız.

Prens William Endişelenmiyor Çünkü Sorun Yok

Eğer Yaşam tarzı Kate Middleton’ın görünüşü konusunda kaynakları o kadar açık ki yanlış, herhangi bir konuda onlara nasıl güvenilebilir? Neden birisi Middleton’un çağlardır ilk kez ortaya çıktığını düşünen aynı kişinin Kraliçe Elizabeth ve Prens William arasındaki 'gizli' bir toplantıda söylenenleri bildiğine inansın? Kahretsin, biri Kate Middleton'ın bile bilmediği toplantıları öğrenecek kadar kraliyet ailesine yakınsa, neden bilmesinler? nerede Prens William karısını tatile mi götürüyordu? Bu sorular buradaki diğer tek sorun değil.

Kate Middleton’ın sözde telaşlı hayatıyla ilgili iddiaları hızlıca ele alalım. Kraliçe Elizabeth, salgının ortasında güvenli bir şekilde izole edilmiş olsa da, tüm sorumluluklarından ve görevlerinden kaçınmadı ve onları Middleton'a bıraktı. O tam anlamıyla sadece bir şövalyelik yaptı .

Bu nedenle, sözde bir kraliyet kaynağının Middleton ve Prens William'ın çocuklarına yardım etmediğini ima etmesi kesinlikle akıllara durgunluk veriyor. Middleton’ın annesinin torunlarının onunla kalmasını çok seveceğinden emin olsak da, neden dünyada çift onları kraliyet dadıları ve bakıcılarına bırakmasın? Pandemide bile Kensington Sarayı sadece William, Middleton ve çocukları değildir. Çıkışın kaynağının ya dişlerinin arasından uzandığı ya da tamamen uydurduğu açıktır - her iki durumda da, neredeyse her konuda yanılıyorlar.

Kraliyet Dedikoduları Sıklıkla Korkunç

Middleton’ın sağlığı hakkındaki bu söylentinin ne kadar açık bir şekilde yanlış olduğu şok edici olsa da, bizim için sürpriz olmadı. Yaşam tarzı Görünüşe göre kraliyet ailesinin kadınlarına pek saygısı yok. Bu ayın başlarında, Meghan Markle'ın tek nedeni olduğunu iddia etti. halk arasında görülmemişti hamile olduğu için. Görünüşe göre, bu çıkış, doğru olan herhangi bir şeyi yayınlamaktan çok, görünüşleri hakkında spekülasyonları kışkırtmakla ilgileniyor. Bir kadına tamamen sağlıklı kilosu olduğu için saldırmak yerine, belki de yakın zamanda göz muayenesi olan bir kaynak bulmaya odaklanmalı.