Kate Middleton yanlış bir tabloid raporuna rağmen ikiz kızlara dört aylık hamile değil. Cambridge Düşesi, iki çocuğu daha beklemiyor. Prens William . Dedikoducu Polis aksi takdirde iddiayı çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Middleton, Ağustos ayı başlarında halkın arasına çıktığında “daha ​​dolgun bir figür” ve “parlıyordu”. Hikaye, Düşes ve Prens William'ın 'Kate'in tekrar hamile olduğunu' öğrendiklerinde 'heyecanlandıklarını' ve 'kısa süre önce ikizleri olduğunu öğrendiklerinde - iki kız olduğunu' söyleyen sözde 'saray içerisinden' alıntılarla doludur. Baştan belirtmeliyiz ki, hiçbir gerçek 'saray içeriden' Cambridge Düşesi'nden 'Kate' olarak söz etmeyecektir.Çıkış ayrıca, saray yardımcılarının 'Cambridges'lerin kolayca beş kişilik bir aileden yedi kişilik bir aileye nasıl geçiş yapacağının lojistiğini anlamakla' meşgul olduklarını iddia ediyor. 'Kaynak', Prens William'ın 'Kate'i kendine bakmaya ve olabildiğince rahatlamaya çağırdığını' söyleyerek devam ediyor, 'O sadece dört aydır, ancak William yedi ayda yatak istirahatine gitmesi konusunda ısrar ediyor.' Tekrar belirtmeliyiz, saray içerisinden biri Cambridge Prensi'nden sadece 'William' olarak bahsetmez.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis hikayenin uydurulduğunu onaylayabilir. İnsanlar dergiden çok daha güvenilir bir çıkış TAMAM MI! , Middleton bu hafta kapağında da yer alıyor. Bu hikaye, magazin dergisinin iddia ettiği gibi 'rahatlama' değil, Düşes'in kraliyet görevlerini nasıl geliştirdiğiyle ilgili. Bu haftanın başlarında, Middleton son bahçe tasarımını açıkladı çiçekli bir elbise ile fotoğrafının çekildiği bir törende. Görüntülerden açıkça anlaşılıyor ki, 'daha dolgun bir vücut yapmıyor' ve kesinlikle ikizlere dört aylık hamile gibi görünmüyor.

Dedikoducu Polis ayrıca bahsetmeli TAMAM MI! Middleton’ın hamileliğini tahmin etme konusunda korkunç bir sicili var. Neredeyse tam olarak bir yıl önce, tablioid sahte bir kapak haberi yayınladı Middleton dördüncü çocuğuna hamileydi . Bu yanlış rapor, oğlu Louis doğduktan sadece beş ay sonra geldi ve zaman, bunun kesin olarak yanlış olduğunu kanıtladı.

Biraz şaşırtıcı bir şekilde, bu son hikaye, prizin bunu ilk kez yanlış bildirdiği zaman bile değil. Middleton ikiz kızlara hamileydi . Dedikoducu Polis neredeyse aynı bir hikaye ile ortaya çıktığı için Aralık 2017'de dergiyi batırdı. Middleton, en azından, makalenin yayınlandığı sırada hamileydi, ancak iki kız değil, sadece bir çocuk - bir erkek, Louis - bekliyordu. Bu son ikiz raporuna gelince, bir Kensington Sarayı çalışanı bunun daha saçma olduğunu doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Ist Garth Brooks immer noch mit Trisha verheiratet?