Dır-dir Kate Middleton ile bir müdahale sahnelemek Prens Harry önlemek Meghan Markle monarşiye zarar vermekten? Bu bir şaşırtıcı derecede yaygın hikaye , yani Dedikoducu Polis içine baktı. İşte bulduklarımız.8 Mart 2021 tarihli Yeni Fikir.

(Yeni fikir)'Harry'yi Kurtarmak İçin Gizli Toplantı'

Kapak hikayesi Yeni fikir Kraliçe Elizabeth'in gizlice Kate Middleton ile konuştuğunu gösteriyor. Kraliçe Elizabeth, Middleton'dan Prens Harry'ye ulaşmasını ve 'dönek karısı Meghan Markle'ın taca daha fazla zarar vermesini durdurması için ona yalvarmasını' istedi. Kaynaklar, Prens Harry ve Markle’ın yaklaşan her şeyi anlatan röportaj Oprah ile Winfrey kraliyet ailesini gözü kapalı bıraktı ve çabalıyor. Middleton, Prens Harry ile yüzleşmek için 'Kaliforniya'ya uçmaya hazırdır'.

Magazin dergisi bunun özellikle kaba olduğuna işaret ediyor çünkü Prens Philip şu anda hastanede . Middleton, Prens Harry'ye itiraz etmeye ve ailesine zarar verdiğini görmesini sağlamaya çalışacaktır. Sussex'ler sessizce uzaklaşmayacak, ancak Middleton'ın kendine zarar verme gücü hala var. Makale, kraliyet ailesinin Sussexes'e geri dönme zamanının geldiğini ve Middleton'un Kraliçe Elizabeth'e 'bunu yapacak gücü' verdiğini söyleyerek sona eriyor.auf den ersten Blick matt verheiratet

Hangi Gizli Buluşma?

Kapak fotoğrafı, “gizli Londra toplantısı” sözcüklerinin yanında pek yeni veya kayda değer değil. Süre Yeni fikir Kraliçe Elizabeth ve Kate Middleton arasında çok gizli bir anı uyandırdığına inanır mıydınız? Noel 2013'ten fotoğraf . Bu görüşme Markle hakkında olamazdı, çünkü Prens Harry o zamanlar onunla çıkmıyordu bile. Bu da başka bir yem ve değişme hikayesi.

COVID-19, bu noktada durdurulamayan her şeyi anlatmak, Kaliforniya'ya bir gezi anlamına gelir, tavsiye edilmez. Middleton hala ailesiyle birlikte Birleşik Krallık'ta olduğu için bu hikaye tamamen sahte. Ayrıca, Prens Harry artık kraliyet ailesinin çalışan bir üyesi olmasa da, ailesini yalnızca 'bir kez sevdiğini' söylemek oldukça iğrenç. Bu kışkırtıcı ve Sussex'lerin ilk etapta Amerika'ya gitmesine neden olan türden bir retorik.

Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis inanmaktan daha iyisini bilir Yeni fikir Kate Middleton hakkında hikaye. Onun olduğunu iddia etti geçen mayıs ayında hamile bu tamamen yanlıştı. Ayrıca sözde ' özel röportaj 'Middleton ile çünkü bu sadece bir röportajdı hakkında Middleton. Ayrıca, henüz iki yaşına girmemiş olan Archie hakkında saçma bir anlatıyı da sergiledi. Middleton'ın evlenme izni .Emma Stone aus Andrew Garfield

Ayrıca Kraliçe Elizabeth'in Amerika'ya uçmak Sussexes ile yüzleşmek için. Görünüşe göre bu tabloid eski malzemeleri geri dönüştürüyor ve isimleri karıştırıyor. Middleton, belirsiz bir müdahale için dünyanın öbür ucuna uçmuyor. Bu hikaye, Sussex'lere yapılan bir başka sayıya göre saldırıydı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Nicole Kidman Opera House Altercation'dan Sonra Keith Urban'dan 'Utanmış' mı?

Angelina Jolie, Boşanmanın Yuvayı Yıkıcı Olmakla Suçlanmasının Ardından Çıkmak İçin Mücadele Ediyor

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini mi almaya çalışıyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Rapor: Alec, Hilaria Baldwin’in Evliliği Gerilmiş, Ayrı Yaşayan Çift