Kraliyet tiyatrosu, kraliyet ailesi kim olursa olsun dergi satar. Gazete gazetelerine göre kraliyet ailesindeki insanların neredeyse her kombinasyonu bir noktada kan davası yaşıyor. Yakın tarihli bir raporda görüyoruz Camilla Parker Bowles ile kan davası Kate Middleton çünkü ikisi de kraliçe olmak istiyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Kate, Monster-In-Law Camilla Tarafından Royally Becerisini Aldı'

National Enquirer 'Prens Charles’ın canavar karısı Camilla’nın, zaten stresli olan gelini yüzünden hayatı nasıl perişan ettiğine' ilişkin raporunda hiçbir yumruk atmadı. “Diva eşi” Meghan Markle ve Prens Harry gittikten sonra sorumlulukları artık Middleton'a düştü. Bowles, Middleton’un hayatına hem profesyonel hem de kişisel olarak 'neredeyse dayanılmaz derecede karışıyor'.Middleton 'saldırıyı hak etmek için ne yaptığını çözemez, ancak Camilla'nın kendisini büyük bir tehdit olarak gördüğünü derinlemesine bilmesi gerekir.' Bowles'ın arzusu elbette bir gün kraliçe ol , bu yüzden 'sıradan' hakkında elinden geldiğince şüphe uyandırıyor. 'Prensesler Eugenie ve Beatrice'e dedikodular besliyor, onlara Kate'in ne kadar aptal olduğunu ve soyunun ne kadar düşük olduğunu anlatıyor.' Makale, Middleton'ın 'bir sonraki kraliçe olmaya hazır olduğunu' söyleyerek sona eriyor, bu nedenle Bowles kendi iyiliği için geçinmeye çalışmalı. '

Wer hat Leonardo Dicaprio geheiratet?

Bowles Bunları Neden Söylesin?

Bu hikayedeki son satır, Bowles'ın tüm bunları nasıl ortadan kaldırması gerektiğiyle ilgili, her ikisi de bunların ne kadar aptalca olduğunu ve hala çoğunlukla yanlış olduğunu örnekliyor. Middleton teknik olarak 'bir sonraki kraliçe olmaya hazırdır', ancak yalnızca Bowles büyük olasılıkla 'prenses vekili' unvanını kullanacağı için Prens Charles tahta geçiyor . Middleton herhangi bir tehdit değil çünkü Britanya'daki monarşi, kamuoyuna veya Kate Middleton'ın kaprislerine değil, doğum haklarına dayanıyor.

Bununla birlikte, 'canavarca' Bowles neden bu şekilde davransın? Kraliyet ailesinin diğer üyelerine dedikodu yapmadan fısıldıyor herhangi bir gerçek siyasi güç onu tahta daha da yaklaştıracak mı? Bütün hikaye, Bowles'ı hiçbir sebep yokken Middleton'ı çöpe atan bir 'kayın canavarı' olarak resmetmektedir. Ve 'için gereksiz atış neydi?' diva karısı 'Markle? Bu açıkça, herhangi bir meşru özü olmayan dramatize edilmiş bir tabloid rekabeti.

Bernstein und Matt heirateten auf den ersten Blick

Orijinal Olmayan Bir Hikaye

Bu maalesef magazin dergileri arasında oldukça yaygın bir anlatı. Dedikoducu Polis benzer bir haberi bozdu Yeni fikir Mayıs ayında Bowles ve Middleton hakkında ' taht için savaşmak . ' Bu haftanın başlarında Temasta Bowles'ın endişelendiğini söyledi Middleton tacı alacaktı onun üzerinden. Middleton ve Bowles'ın medeni olmaktan başka bir şey olduğuna dair hiçbir kanıt yok ve ardıllık çizgisi çok net olduğu için, zaten yapılacak bir kavga yok. Bu Enquirer hikaye hem doğru değildir hem de orijinal değildir.

Diğer Kaba Kraliyet Hikayeleri

Bu tabloid daha önce Prens Charles'ın Bowles'ın evliliği kurtaran plastik cerrahi . Görünüşe göre, Bowles'ın hem ürkütücü hem de içeriden birine göre Meghan Markle'a daha çok benzemesini istiyordu. Dedikoducu Polis ile konuştu, tamamen doğru değil.

Bu tabloid, Middleton hakkında da hiçbir fikre sahip değil, çünkü yakın zamanda 'rekoru düzelteceğini' söyledi. her şeyi anlatan bir röportaj . Böyle bir görüşme planlanmadı, Enquirer sadece uydurdu. Aynı zamanda bir Noel ikiz gebelik Geçen yıl Middleton için, ama belli ki, bu ikiz bebekler sadece tabloid’in hayal gücünün birer ürünü. Bu hikaye, Bowles'a yönelik bitmeyen bir pot çekimleri akışıdır, ancak bu tabloid'in hiçbir güvenilir kanıtı yoktur.